Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Érdemes lenne elmondan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Érdemes lenne elmondanom hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már egy hónapja megismerkedtem és már randiztunk is ahhol minden jól sikerült.

Aztán a találkozó után nem nagyon kerestük egymás társaságát.

Ên akkor a családi gondjaimmal küzdöttem, de szerencsére mostmár jól vagyok.

Amióta jobban vagyok, azóta beszélgetek vele újra.

Azt beszéltük meg egyből a randi után, hogy neki egy kis időre még szüksége van, de szerinte minden oké lesz.

Viszont mivel már egy hónapja ismerjük egymást így elgondolkodtam azon hogy elmondom hogy szeretem.

Tudom a fiúnak kell kezdeményezni, de ez már a 21.század.

17/L


2018. nov. 24. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted! Ez még nem szerelem, csak tetszik. Igen ez a 21. század, ahol már nincs kőbe vésve, hogy a fiú kezdeményezzen. Ne ronts rá mindjárt ezzel a szöveggel, inkább hívd el valahova és kmajd kiderül, hogy merre alakulnak a dolgok.
2018. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Azt beszéltük meg egyből a randi után, hogy neki egy kis időre még szüksége van"

Oké! - ronts neki azzal ,hogy szereted,meglásd, soha többé nem emlegeti majd a 'kis időt'!

Aztán nem lesz gondod a vele randizással...

2018. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érzed, hogy mindjárt magától kiesik a szádon, akkor ne fogd vissza, akkor úgyis kiesik magától az a szó.


Egyébként énszerintem nyugodtan bevallhatod neki, ha akarod;ahogy érzed.

2018. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!