Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha már nem szeretem? F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem szeretem? F

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve együtt vagyunk és kezdem egyre jobban úgy érezni hogy már nem szeretem. Már nem szívesen csókolom meg vagy ölelem meg. Amikor összejöttünk akkor nem bírtunk egymás nélkül lenni, de azóta sokat felszedett magára ami miatt már nem is tetszik annyira. Megváltoztatta a haját, öltözködését és szinte semmi nem maradt abból a lányból akibe beleszerettem anno. Szakítani nem akarok, mert az életem részévé vált, de ez nem mehet így tovább. Nem is értem miért írok most ide, de szerintem csak a szívemet akarom valahova kiönteni.

2018. nov. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a felszedett kilókkal lenne baj, akkor azokat le lehet adni. Kérdés, hogy a lány mennyire ragaszkodik az új öltözködési formájához és a haja színéhez. Beszéld meg vele, hogy vissza tudná-e állítani. Ha igen, akkor OK. De mi van akkor, hogyha nálad ez csak ürügy a távozásra? Hogyha kitart a mostani ruházata, hajszíne mellett, te pedig ezt nem tudod tolerálni, akkor ints neki búcsút. Ennyi év után fájni fog neki, de még mindig időben van a búcsúzás.
2018. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kihűlt részedről. Keresd meg azt a másik lányt; aki olyan lesz, mint ez a mostani volt, amikor bele szerettél.
2018. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem leírni, az az hogy már az "utolsó" pár évben nem is ad annyira magára mint az elején. Ezt be lehetne annak is tudni hogy "biztonságban" érzi magát mellettem és úgy van vele hogy én szeretem őt ezért nem foglalkozik azzal hogy például mennyire borotválkozik vagy mennyit eszik össze. A böfögésekről meg az otthoni szettekről ne is beszéljünk. Egyszerűen hiányzik az hogy szeressek. Ja, és emellett én járok sportolni és futni rendszeresen ami mostanában eléggé zavarja. Ekkor azt szokta mondani hogy ő akárhogy szeret engem...
2018. nov. 25. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem finoman próbáld meg ezt vele éreztetni. Hogy már nem úgy érzel iránta mint a kapcsolatotok elején mert szerinted sokat változott,negatív irányba. Itt finoman,hangsúlyozom finoman (egy nőnek nem szabad a lelkébe taposni,mert egy életen át benne marad) jegyezd meg neki hogy felszedett az évek folyamán egy kicsit és már nem tartod kívánatosnak,de ennek ellenére szereted és szeretnéd ha eljárna veled edzeni. És mondd hogy aggódsz az egészségéért is.

Jó program is lehet akár amugy a közös edzés.

Ha mutat a változás felé hajlandóságot,akkor tarts ki mellette,mert számára is fontos vagy. De ha nem,akkor nem tehetsz mást,lépned kell. Kár valaki olyannal kapcsolatban maradnod akire már nem tudsz szerelemmel,szenvedéllyel tekinteni.

2018. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj ennek már vége...

Én is évek óta vagyok a párommal, neha nézem a régi képeinket és látom hogy sportosabb , kipihentebb, fiatalabb volt. Ott fekszik mellettem látom hogy őszül, de nem zavar mert azért szeretem amilyen ember ő . Ha haja se lesz , ha már tényleg nagyon ráncos lesz akkor is szeretni fogom nem változtat ezen -/+ 20kg sem ! A te barátnőd se csúnyult meg , csak kiábrándultál belőle és elszállt a rózsaszín köd, látod a hibáit. Ez nem egy vita hogy megbeszelitek, nem szereted már ez van ... tény hogy nem kellene elhanyagolnia magát, de az írásodból azt veszem le hogy semmi nem tetszik benne már.

Nehez mert tényleg az életed része, de jobb most kilépni mint 10 év múlva gyerek meg közös otthon után . Még lehetsz boldog mással, és ő is talal magának olyat akinek tetszik a haja színe, és nem zavarja ha otthon nincs kiöltözve.

2018. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-öst írtam volna én is. Nem írtál arról, hogy ő hogy érez? lehet, hogy ő is úgy érzi, ennek a kapcsolatnak vége... Ez kihűlt, és nem volt az igazi. Az igazi esetében nem a hajába, arcába, kezébe, lábába, pénzébe szeret bele az ember, hanem abba, ami az emberben örök, állandó és nem változik - azt pillantja meg a szerelemben egy álruhában. Az álruhák változnak, de ami a szerelmet lobbantotta - az örök. Ez a fellobbanás mehet át görögtűzbe- szeretetbe-, sírig tartó kapcsolatba.


"A pillanatok zörögve elvonulnak,

de te némán ülsz fülemben.

Csillagok gyúlnak és lehullnak,

de te megálltál szememben" (József A.)

2018. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csajjal van baj, hanem veled. Ha szeretsz valakit, kócosan, pár kiló felesleggel, mackónadrágban, smink nélkül is szereted. 4 év alatt változik az ember, te is változtál. Ne akard vissza változtatni, mert akkor sem fogod már szeretni! Ideje lenne leülnötök beszélgetni.
2018. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!