Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliból aki tetszik. Es arra gondoltam hogy jo alkalom lenne-e a beszélgetésre hogy mikor leszáll a buszról, odamegyek hozzá és közösen sétálunk haza, mert egy felé lakunk. Vagy ez nagyon gáz lenne úgy hogy ezelőtt nem is beszéltünk? És hogyan kezdjem a beszélgetést?

2018. nov. 29. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet. Vágj bele :) szurkolok
2018. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2018. nov. 29. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy lány úgy szólított le buszról leszállva, és megkérdezte, hogy 'Akkor most sose fogsz leszólítani vagy csak nem vagy rám kíváncsi?' (nem volt semmilyen komolyabb ismertség, annyit tudtunk egymásról, hogy kit hogy hívnak meg hogy ugyanott szállunk fel a buszra és ugyanott szállunk le + mindig indokolatlanul néztük egymást hosszú ideig).

A leszólítás után hazáig kísértük egymást, és azóta is beszélünk, noha a szándékait egyértelműen nem tudtam megérteni.


Egyébként maga a leszólítás meglepett engem, nem számítottam rá, hogy éppen akkor hozzám fog szólni valaki. Ha leszólítanád, valószínűleg az a srác is nagyon meglepődne a leszólításon, szóval ne lepődj meg azon, hogy nem tudná hogy mit mondjon.

2018. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van az elsőnek! ^^
2018. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Persze ,hogy jó ötlet.

Itt van a lehetőség. Minden házaspár így kezdi.

Örülj ,hogy közel laktok. Ez nagy elöny. Aki nekem tetszik teljesen máshol lakik mind én. Ezért nehéz vele találkát szervezni. Neked megadott a lehetőség!


Szerintem előszőr mutatkozz be,,, de csak barátságosan!Nem kell tul komolyan venni.

Kelts jó benyomást ismerd meg egy kicsit. És csak hogy tudd: a fiúk szeretik ha van egy lány barátuk ,és ha jófej vagy még össze is jöhettek!!


Szerintem nyilván meg kéne próbáljad!


bocs a helyesírásért és

sok SIKERT!


15F

2018. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!