Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? 17/F

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány aki tetszik nekem. Egy osztályba járunk, és én elkezdtem írogatni neki, meg beszélgetni vele és mostanra már nagyon gyakran beszélünk. Mindig elmondja ha van valami baja, és én mindig meghallgatom őt. Az iskolában is többször oda jön már ő is hozzám, meg néha megszokott ölelni. Volt már rá példa hogy megkért, hogy kísérjem haza. Én elég sokat bámulom őt az iskolában és amennyire látom ő is sokat néz rám, meg mosolyog ha látja hogy nézem. Most tervezem hogy elhívom valahova és megmondom neki, hogy tetszik nekem. Szerintetek én is bejövök neki?

2018. dec. 7. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajrá haver! Ha jeleket látsz, csapj le :D

Sok szerencsét!

2018. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugottan mond meg neki ha nem tettszel neki nem fog kibeszélni SEMMI ilyen nax. kedvesen elmondja hogy neki te csak egy barát vagy. Amúgy biztos örülne neki minden lánynak jól esik de ha egyszer azt mondja nem ne erőltesd a nem az MINDIG EGY NEM!!!!
2018. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!