Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A mai társadalomban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai társadalomban mennyire számít soknak 2 év korkülönbség a lány részéről?

Figyelt kérdés

Ezt arra értem, hogy a mai 16 évesek (és főleg az alatt) csak az internet és a telefon világában él, míg a tőlük 2 évvel idősebbeknél ez a dolog nem annyira durva, mert nekik volt rendes, normális gyerekkoruk, így jobban el tudnak vonatkoztatni az elektronikus eszközöktől. Alapból tudom, hogy nem sok két év, de ha azt nézzük hogy mennyire más a világ évről évre, akkor mégiscsak számít.


Tetszik egy 16 éves srác, én 18 vagyok és picit aggódom hogy nem találjuk meg a közös hangot ha netán kialakulna valami.


18/L



2018. dec. 15. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A boldogság kortól független.

Az is meglehet, hogy ő a másik feled, ki tudja.

Szerintem ismerd meg és kiderül.

Sok sikert!

2018. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Én az esetek 99%-ában támogatom a korkülönbséget!


De légy őszinte, hamarosan/már fősulis vagy, ott komolyabb srácokkal és férfiakkal fogsz ismerkedni.


Ez a 16-18 nem jó, fordítva sem lenne az.

2018. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok különbség van a 16 és a 18évesek telefonhasználata között. Ugyanazokat az alkalmazásokat használják és ugyanannyi ideig.

Semmi az a 2év. Max az éretlenséggel lehet gondod, mert a fiúk később érnek.

2018. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semennyire nem sok.

Én 27 éves vagyok a fiú akibe szerelmes vagyok az meg 18.

2018. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!