Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem,és úgy gondolom hogy énis neki ámbar ez nem biztos.Arra gondoltam,hogy rávennék egy fiút hogy kezdjen fenyegetőzni velem, meg erőszakoskodni a folyosón (mármint lefog stb, de nem m*gbasz ott helybe xddd) és úgy teszek mintha próbálnám lerázni hogy hagyja abba.És akkor kiderülne, hogy mit érez,és ha megvéd akkor szeret, és közelebb is kerülhetek hozzá.Tudom beteg ötlet, de sajnos más nem nagyon jut eszembe, mert elég bonyolult ami kettőnk között van,és szerintem ez a legkorrektebb megoldás amiből kiderülhet.
2018. dec. 15. 21:25
 1/4 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Nem

Igen, beteg ötlet...

Egytalán hogy találsz ilyen srácot, aki erószakoskodna mások előtt? Mivan ha nem csinál semmit akiszemelted? Utána erőszakoskodjon tovább? Vagy "bocs, hogy falhoz b asztalak!"?

2018. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem tök jó ötlet, tisztára mint egy filmben :DD Ha nem csinál semmit, akkor kiabál egyet és otthagy. Persze benne van a pakliban, hogy akkor is odajön megvédeni, ha nem tetszel neki annyira, de kötelességnek érzi. Egy próbát simán megér
2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elsonek igaza van, oszt tarsam akinek van barinoje->nem azert tette h bejojjon a csajnal hanem h "megmentse" es tovabbmenjen,

csak latott egy nem enyire durvan kinezo esetet suli folyoson, egy pasi ele kemenyen nyomult egy csajra és csaj menekulni probalt, de a pasi nemhagyta... és a csavot eleg kemenyen odacsapta a falhoz oszt tarsam


3 lehetoseg van, nem "ment" meg, "megment", 3. olyan kemenyen fogja rereagálni az esetet h annak a csavonak akit megkersz h piszkaljon baja eshet,

nemtom h hany eves vagy stb.. de 16 évesek már lazan kitudjak utni egymast, és csont tores is lehet-utobbit egy 12éves is lazan megcsinalja ha valahol tanulta hozza, ha kuzdosportol vagy hasonlo akk egy 6 éves is eltudja torni eleg sok csontjat a kortarsainak


vagyis eleg bena otlet, igazabol 2. eset csak ugy fordulhat elo h semmi kemenyebb nem tortenik (ha tortenne akk, eleg konyen baja eshet a csavonak)(am ha nem tortenik semmi no az esely az elso esetre (nem ment meg),

szval nem tortenik semmi komoly és akk mikor a kiszemelt odamegy szol valamit vagy nem is tudom odamegy oldalrol és kerdez valamit a "piszkalotol" pl h nem latod h ez a csajnak nem esik jol?

akk aki "piszkal" mondja h bocsi stb.. és elmegy


most egy konkret forgatonyvet is irtam :) nem akarom latni a tv-ben stb.. h ebbol a dologbol komolyabb serules lett, és szamolj azzal is h mivan ha a kiszemeltnek nincs megmentos kedve hanem rátoknez és pff bejon a csaj és massal kavar, aki nem is kedves stb.. és tovabbmegy


sok sikert

2018. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz ötlet.

Azt már leírták, hogy milyen baj lehet belőle.

De ráadásul ha én megtudnám, hogy a barátnőm ilyeneket csinált, akkor otthagynám. Azért, mert nem normális, és elmebeteggel nem akarok ilyen közeli viszonyba kerülni.

2018. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!