Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Megvolt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Megvolt az első randi féleség.

Figyelt kérdés
Pár hónapja megkért egy lány (akit ismerek elég rég óta látásból), hogy táncoljak vele szalagavatóján. Minden próbára örömmel eljártam, majd azon kaptam magam, hogy nem bírok másra gondolni csak rá. Próbálok mindig beszélni vele ha van rá alkalmam de úgy érzem, hogy a lány elég passzív. Majd az egyik próba után volt merszem és elhívtam ebédelni egy étterembe amire ő szívesen eljött. Végig tudtunk beszélgetni szórakoztatóan, ő sem volt unott. Pont nem volt nála pénz ezért mondtam is neki, hogy nem baj szívesen fizetem én. Most vissza akarja fizetni az ő részét amit én elutasítottam (megmagyarázva) és ezért harakszik rám. Szerintetek mit tegyek, hogy jóvá tegyem? 18F, ő 17L, de nem az a tömeg lány aki menő, buta) hanem inkább ilyen visszahúzódóbb aki mindenből kitűnő, szorgalmas.
2018. dec. 16. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el újra randizni, csinálj valami komolyabb dolgot vele, éreztesd vele hogy többet érzel iránta barátsságnál
2018. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ...szóval vissza akarja fizetni ?

Mondd meg hogy ebedeljetek mégegyszer együtt és azt fizetheti ő ,ha szeretné .

2018. dec. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utso voltam , lemaradt hogy 16/L
2018. dec. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindkettő tippre gondoltam. Holnap megpróbálkozok vele.
2018. dec. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!