Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel tudom leginkább kimutatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudom leginkább kimutatni a szerelmemet? Mint a való világban, mint chaten mikor nincs velem.17/L

Figyelt kérdés

Szeretném minél inkább tudatni a párommal hogy oda-vissza vagyok tőle :D

Fiúk szerintetek hogy lehet főként chaten legjobban kimutatni?

(Mert mikor vele vagyok nyilván jobban éreztetni tudom vele.)



2018. szept. 4. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Például valami nagyon szép, szomorú, szívszakasztó nótával! Én erősen ezt javaslom, nálam anno sokszor bevált :)))))))))))))

Anno kívánságműsor volt a rádióban ugye. Manapság feltöltöd az adott nótát valahova (ha nincs fent jewtube-n), és odaadod neki cseten a dalnak a linkjét. Nem boszorkányság, egy ötéves óvodás is képes rá! :))))))))))

2018. szept. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez amugy nem rossz ötlet... Kicsit a hangnemed visszataszító de ki tudja mi áll a hattereben😂🙂
2018. szept. 4. 06:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy írod neki, hogy nagyon szereted, jó lenne vele együtt lenni. Nekem ezek mindig nagyon jól estek :)
2018. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam írni neki csak kevésnek érzem.:(
2018. szept. 4. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem a személyt szereted , ha nem magát a szerelmet ezt be helyetesíted a barátodba . Aki ilyeneken kattog gondok vannak.. Hidd el nem fog ez miatt tovább tartani.Szűz voltál ,elintéztetőt és tévképzeteid vannak.
2018. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azigen ötös te aztán régóta szingli lehetsz vagy csak szörnyű az életed :D

Igaz ő az első szerelmem ezt nem tagadom, de két és fél éve tart jóban rosszban szóval fogalmam sincs hogy miről beszélsz.. Lehet a rózsaszín ködre céloztál, de akkor eleg lett volna ennyit leirni.

És igen büszkén kijelenthetem, hogy én a páromnak élek és magát az embert a megnyilvanulasait a gondolat menetét ahogy felmer egy adott szituációt es cselekszik azt hogy jó ember és segít ha elesik egy idos ember például és nem csak bámul mint mások azt, hogy akármit elmondhatok neki szeret és tisztel kölcsönösen na ezt imádom nem pedig azt hogy van valakim😂 úgyhogy ha ennyire kétségbeesett és szomorú vagy akkor kérlek fáradj másik fórumra mert én itt tanácsot kértem hátha valaki tud normális emberi módjára viselkedni és kedvesen hozzá fűzni valamit akár saját tapasztalatot, hogy ő minek örül például. :)

2018. szept. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!