Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 2-3 hónapja ismerem már találkoztunk.

Nagyon aranyos srác ,mindig gondoskodni akar velem ,törődni velem. És ugye én elkezdtem iránta többet érezni..😪amit be is valottam neki egész jól fogadta megmondta őt ez nem zavarja továbbra is tudna velem úgy beszélni mint eddig (ez volt 2 héttel ezelőtt)


Tegnap voltam uszodába és rákérdezett ,hogy megnéztek-e fiúk és igen meg nézett egy pár fiú és ezt leirtam neki eléggé féltékeny lett be is valotta. Utána elkezdett féltékenykedni ,hogy fiúkkal beszélgetek meg ,hogy ő nagyon örülne ha nem beszélnék fiúkkal . De megbeszéltük azt ,hogy még nem lehet köztünk semmise mert neki nem rég lett vége egy lánnyal a kapcsolata és a szülei is nagyon beleszólnak lány ügyeibe.

És ugye mikor ezt leirta megirta ,hogy ha megint találkozunk akkor meg fog ölelni meeg ha úgy van mást is akar (csókra gondolt)

És most akkor miatta hanyagoljam a fiúkat? Nagyon szeretem

16L 16F


2018. dec. 28. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdésesben ott a válasz. Ha szereted mi a faxomért beszélgeccc más pávákkal. Talán borsodi bitch vagy? Azok csinálnak ilyeneket.
2018. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted teljes szívedből ne hagyd hogy más fiúk miatt váljatok szét. És ha szereted, nincs szükséged más fiúkra.
2018. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# kicsit szebben nem lehetett volna?


2# köszönöm❤️

Nagyon szeretem de rajta kivül van egy legjobb fiú barátom és ezt nem akarja elfogadni:/

2018. dec. 29. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Hé. Azért vannak kedves és jó Borsodi lakosok is. Vagy is. Remélem valahol vannak. Még nem találkoztam velük :D
2019. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!