Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Többet érzek mint barátság az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érzek mint barátság az egyik haverom iránt?

Figyelt kérdés
Baráti társasággal voltunk kb 1 hónapja bulizni,ahol én is meg ő is túl sokat ittunk és aztán megcsókolt. Az este hátralévő részében egymásra voltunk kattanva és én túlságosan nyomultam rá. Végül megbeszéltük h ez nem müködne de én már 1 hónapja nem tudom őt kiverni a fejemből. 19/L

2018. dec. 29. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Leírtak szerint ja. De mivel nem bagyok te, ezért a faxom se tudja. Mondjuk az alkoholocska is kihoz olyan csuda dolgokat amiket józan esetben meg sem tennél még 20k ft ellenében se.
2018. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azokat megtenném vele már józanul is
2018. dec. 29. 01:06
 3/3 anonim válasza:
Beszéld meg vele normálisan, alkohol nélkül szemtől szemben. Ha még mindig nem a válasz, nehéz lesz, de kerüld el egy időre... Ha egy buliban vagytok ne igyál alkoholt, mert csak rosszabb lesz. Az idő mindent megold. Lehet, hogy két hét, lehet egy év, de egy idő után elmúlik. Kitartást.
2018. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!