Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudjuk, higy leszbik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk, higy leszbik vagyunk-e? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Ott kezdődik,hogy van egy legjobb barátnőm akivel tavaly barátkoztam össze és azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Nem sokkal az összebarátkozásunk után elkezdtünk érezni valamit egymás iránt,de halgattunk erről mindketten. Nem rég erről beszéltünk,hogy időnként (akár órákig,de esetenként percekig) szerelmesek vagyunk a másikba... úgy döntöttünk,hogy járunk. Ez az egész titkos,csak ketten tudunk róla és minden ilyen témájú beszélgetést törlünk. Elég sok mindent megbeszéltünk,és szóba került,hogy akkor most mik is vagyunk?! A barátnőm szerint nem vagyunk leszbik,mert egyszer barátságból,egyszer szerelemből szeretjük egymást,és ez igaz is. Nem tudnánk ezt szerelmet rendszeressé tenni? Mi ez az egész?! Ezek járnak a fejemben,miért így van,hogy egyszer szeretjük egymást,egyszer nem?

Ez a “kapcsolat” nem olyan komoly,ígyhát ha szakítanánk valószínűeg a barátságunk megmaradna. Én szeretném,ha lenne valami,de ahhoz az kéne,hogy mindketten mindig szeressük egymást szerelemből... ötletek,hogy ezt hogyan érhetnénk el? Akkor mi most mik vagyunk?

Eddig mindkettőnknek csak fiúk tetszettek,és mindkettőnknek a másik az első lány aki bejött.

Az is közrejátszik,hogy mindkettőnknek fura,hogy lánnyal vagyunk együtt..


Ha valaki tud tanácsot adni vagy véleményt alkotni erről az egészről és leírja,hálás leszek neki :)


Bocsánat a gyatra fogalmazásért és az esetleges helyesírási hibákért,mingyárt 6 óra és eddig semmit sem aludtam:(

Mindenkinek köszi!



2019. jan. 2. 05:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ohh már 2019 van... akkor tavaly előtt barátkoztunk össze :D
2019. jan. 2. 05:48
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak egy korszak, most keresed önmagad,és mint írtad tetszettek fiúk nektek, lehet csak azért akarsz a barátnőddel lenni, hogy végre legyen valakid
2019. jan. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez akar lehet hirtelen fellángolás

Sajna nem lesz komoly ha csak így érezték egyik pillanatba a masikba

Amúgy meg gondolj bele. Csokolnad e úgy mint mas a párját, vagy ölelnéd úgy mint mas. És a legbizarabb h le is fekudnel vele

Ha ezeket igy tisztaztad akkor ülj le vele és dumald meg vele és tedd fel ezeket a kérdéseket neki is

Sok sikert

L

2019. jan. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak fellángolás
2019. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha nincs szexuális vonzalom, akkor nem vagytok leszbik. Nekem is volt ilyen korszakom, odáig voltam a barátnőmért, sőt, még smároltunk is, de kábé olyan volt, mintha egy nedves mosogatószivacs lett volna a számban, tehát egyáltalán nem indított be.

Gondolom még tizenéves vagy, ebben az életkorban az ilyen kusza érzések teljesen normálisak. Ki fog alakulni majd, vagy kiderül, hogy tényleg leszbikus vagy, vagy pedig megjelenik majd "A Fiú", és akkor kiderül, hogy nem vagy az.

2019. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen csókolnám úgy és ölelném úgy mint más a párját,azért még nem feküdnék le vele. Van szexuális téren is vonzalom,egyszer régebben csak kiakartuk próbálni,hogy milyen lánnyal és smároltunk (nagyon sokáig) és utólag beszélgettünk és szóba jött,mindketten azt mondtuk,hogy élveztük. Mindketten csókolóznánk egymással,mikor szerelemből szeretjük egymást.
2019. jan. 2. 11:41
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Én még mindig inkább fellángolásnak gondolom, ami köztetek van.

Ha szexuálisan vonz a másik, akkor állandóan érzékelni akarod. A karjaidban akarod tudni, érezni a bőrét, a haja tapintását, illatát, fogni akarod a kezét, közel akarod érezni magadhoz fizikailag.

Ettől függetlenül jó, ha kiélitek azt, ami köztetek van, mert ez egy jó tapasztalat, de én nem aggatnék magamra címkéket, hogy "leszbi" vagyok, mert az eléggé behatárol. Nem vagy (még) leszbikus, csak kíváncsi, és annyira közel állsz a barátnődhöz, hogy belefér ez-az. Ez inkább egy ilyen érzelmi dolog.

2019. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lassan másfél éves fellángolás? Azt hittem,hogy ez ilyen pár hónapos törtténet lehet csak... mindegy! Köszi mindenkinek a válaszokat,más vàlaszokat is szívesen olalvasok! :)
2019. jan. 2. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy nem vagytok leszbik. :)

Heterók vagytok mindketten, hiszen mindig fiúk tetszettek mindkettőtöknek - csak mostanában semmi fiú a láthatáron, a hormonjaitok viszont (mivel tinik vagytok) tombolnak, így aztán azon próbáljátok meg kiélni, aki kéznél van... Nézzetek szét végre újra a fiúk között!

2019. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Yuno96 ***** válasza:
57%
szimplán biszexek vagytok
2019. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!