Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 2-3 hónapja ismerek má találkoztunk. Legjobb barátok lettünk de én beleszerettem amit el is mondtam neki. Egész jól fogadta csak megmondta ,hogy ő nem érez többet ezt el is fogadtam. Mostanra nagyon joba lettünk. El kezdett féltékenykedni mikor rajta kivül 1-2 fiúval beszéltem és ezt a tudtomra is adta,hogy nem szeretné ,ha fiúkkal beszélnék. Megígértem neki ,hogy rajta kivül egy fiúval se fogok beszélni mert nagyon fontos nekem ő. De idő közben egy másik fiú is fontos lett számomra (akinek van barátnője) de csak annyi ,hogy vele is nagyon joba vagyok🤷🏼‍♀️És ezt nem akarja elfogadni.

Ki akar magának sajátítani ,hogy rajta kivül egy fiú se érdekeljen engem (amit nem is bánok/bánnák)

És bevalotta ő is kicsivel többet érez irántam.

Csak azért marad velem fent hajnalokig mert nem szeretné ,ha fiúkkal elkezdjek beszélni.

Tegnap beszéltem vele arról ,hogy nagyon vágyom arra ,hogy valaki “szeretgessen” de ő nem tudná azt megadni nekem mint legjobb fiú barát itt a csókra gondolok.

Utána leírta ,ha együtt lennénk nem lenne belőle hiányom. És hát felhozta ,ha megint találkozzunk akkor megcsókolna csak nem akarja ,hogy ezzel “mégjobban bántson mivel nem jöhetünk össze nagyon sokáig” rég összejött volna velem csak a szülei beleszólnak neki a lányok terén és nem rég lett vége egy lánnyal neki a kapcsolata .

És attól tart ,ha később összejönnénk nem menne nekünk a kapcsolat és akkor annyi lenne a barátságunknak.

És most jelenleg ott tartunk ,hogy minden fiúra féltékeny aki a közelembe van és én is elég féltékeny vagyok . Igy ,hogy lehetnénk csak barátok. Nem hiszem ,hogy fog mükődni ez az egész barátság köztünk ,hogy ezek a “gondok” vannak.

Sajnálom ,ha egy kicsit hosszú lett. Normális válaszokat kérnék köszönöm.

16L



2019. jan. 2. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! A "mit akarhat most" egy elég furcsa kérdés.. Egy fiú, ahogy Te is leírtad.., szeretne többet ő is. Fiú vagyok, de egyszerűen nem merem megcsókolni a lányt, akibe szerelmes vagyok. Nálunk is kb. ugyanez a helyzet, csak itt viszonzott a szerelem. Hogyha Te megcsókolod őt, és szeretgeted, zaklatod(mérsékelten) hidd el, segíteni fog. Valamennyire tapasztalatból mondom. Nekem is, sokkal jobban esne hogyha engem megcsókolna az életemnek szerelme, minthogy állandóan én csókolgassam őt. Kezdeményezz Te is! :) Jó éjszakát!
2019. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yuno96 ***** válasza:
Figyelj, feküdjetek le, aztán majd alakul.
2019. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!