Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért buknak a lányok inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a lányok inkább a rossz fiúkra?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és szeretném ha a barátnőm lenne de esélyem sincs nála. Nagyon szép lány osztálytársak vagyunk és beszélgetünk meg minden és múltkor félre érthettem valamit mert meg akartam csókolni de elfordult és azt mondta ne haragudjak ő nem néz rám úgy. Aztán a haverom kideritette hogy egy nála 4 évvel idősebb pasival jár aki kimondottan rosszfiu kategória. Cigizik verekedik ki van tetoválva stb. Én kitűnő tanuló vagyok soha semmi rosszban nem vettem részt és tisztelem a lányokat mégis inkább ő kell neki. Ez szerintetek miért van így?
2019. jan. 3. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Mert az ilyen emberekben több magabiztossagot látni. Sokkal több védelmet lát benne.

Amúgy attól valaki nem lesz rossz fiú, hogy tetovált, meg cigizik. Meg a verekedestol sem mindenképp. Attól függ, hogy milyen körülmények között zajlik ez

2019. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem "a lányok buknak a rosszfiúkra", hanem ez az egy aktuális lány bukik rájuk, vagyis arra az egy aktuális rosszfiúra.

Sőt, lehet, hogy az egésznek semmi köze ahhoz, hogy a srác rosszfiú és más miatt szereti.

Sőt, lehet, hogy ha a lány nem lenne éppen szerelmes valaki másba, (tökmindegy, hogy rosszfiú vagy sem) akkor engedte volna, hogy megcsókold.

De az is lehet, hogy ha nem lenne együtt a sráccal, akkor se csókolt volna vissza, mert egyszerűen nem érez úgy.

Az érzelmeknek, főleg a szeretetnek nem lehet parancsolni, ha nem érez irántad semmit, akkor nem érez. Pont. Tökéletesen mindegy, hogy rosszfiú vagy vagy jó.

És az, hogy te jó tanuló vagy, meg tiszteled a lányokat, nem garancia arra, hogy a világ összes lánya odáig lesz érted. S mielőtt azt hinnéd, hogy a "rosszfiút" védem, ez fordítva is ugyanígy van. Senki nem fog szeretni senkit, csak azért mert az illető "rosszfiú".

2019. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán az èdesapja is rosszfiù volt.

Èn is kizáròlag a rosszfiùkra buktam,apukám miatt (ideál)

A jò fiùkat pojácának nèztem.

Ha okos,kb. 10èv mùlva változni fog a hozzáállása...csak ne menjen fèrjhez egy rosszfiùhoz.

2019. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hármas. Én pont azért rühellem a rosszfiúkat, mert apám is az. Sosem akarnék olyan párt magam mellé, mint amilyen ő
2019. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
BMW-je van? Ha igen akkor érthető. Jó tanács: vegyél BMW-t még ma
2019. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert az a rosszfiú nem kinézet alapján ítélkezik...
2019. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem a cigi, verekedés meg tetoválás miatt konkrétan, hanem mert határozottságot meg erőt sugall gondolom.
2019. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rosszul látjátok: a lányok a jóképű fiúkra buknak. Aki ilyen, annak sok sikere lesz, jobban elengedi magát, bunkóbbá válik... És a lányok sokszor ennek ellenére is vonzódnak hozzájuk.

Ha egy ronda srác lenne "rosszfiú", ő a kutyát nem érdekelné, mindenki utálná a bunkósága miatt...

2019. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Még nem tudtam megkérdezni, mert miközben épp buknak, olyankor nem tudnak beszélni :D
2019. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De amúgy ez eskü így van, nekem konkrétan meg is mondta a csaj, hogy:


-Te olyan romantikus és kedves vagy... De én a rosszfiúkra bukok.

2019. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!