Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hihetetlen hogy bármi miatt féltékeny tudok lenni. A suliban van két barátnőm akikkel nagyon össze vagyok nőve. Nagyjából egy fél éve az egyiknek lett egy új barátnője. Tudom hogy ez normális és örülnöm kéne hogy sok barátja van, de az érzéseimmel nem tudok mit csinálni. Vagy amikor a másik barátnőm a régi osztálytársairól, régi barátairól mesél meg h miket csináltak rögtön kvr feltekeny vagyok. Tisztaban vagyok vele h ez nem normalis, de nem tudom mit tegyek. A Bika jegyeben szuledtem, aminek tipikus jellemzoje a feltekenyseg, ezzel nyugtatnak a baratnoim, meg h igy szeretnek. De ha szoba kerul ilyesmi megis tok kinos meg kellemetlen. Probaltam rafogni h ok az elso igaz barataim es csak tulsagosan szeretem oket meg vigyazni akarok rajuk de mar ezt se hiszem el.

Lehet h ez egy betegseg?? Mit tegyek?? Nem akarom megfolytani az idiota ragaszkodasommal oket... Meg ha majd pasim lesz....mar elore sajnalom szegenyt...

Valaki segitene?

16/L


2018. aug. 21. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne kend a csillagjegyedre, ez egy nagyon gyenge kifogás azoknak, akiknek rossz tulajdonságaik vannak.

Van egy olyan érzésem, a próbálj meg ne féltékenykedni már megvolt, így azt tanácsolom, hogy menj el egy jó pszichológushoz. Vagyis először beszélj erről a szüleiddel, nyugodj meg, ők biztos támogatni fognak. Mond el nekik hogy te ezzel a problémáddal szakembert szeretnél keresni.

Tényleg hasznos tud lenni egy pszichológus, próbáld meg. :)

2018. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uristen. Biztos hogy nem. Nem megyek phcihologushoz!!😨😨
2018. aug. 21. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerd meg a pszichologust h menjen hazhoz
2018. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem irigylem a leendő pasidat. :) De elemezzünk egy kicsit téged. Minden féltékenység fő oka az önbizalomhiány, de nálad ezt kiegészíti az, hogy ragaszkodsz azokhoz, akinek érzelmet adtál, azaz tudat alatt nagyon vigyázol arra, hogy semmiképp se pazarolj érzelmeket. Szerintem elég nehezen nyílsz még másoknak, ezért ragaszkodsz ennyire azokhoz, akik ezt mégis elérik. Félsz a változásoktól, szeretsz mindent tudni előre. Lenne egy furának látszó kérdésem: A két barátnőddel egyszerre kerültetek egy társaságba vagy te később csatlakoztál, esetleg valamelyikük csatlakozott legkésőbb?
2018. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat akk egy fura valasz. Az egyikukkel itt taliztam es osztalytarsak lettunk, de az elso sulis napon nem volt ekkor ismertem meg a masikat. Kovi sulinapon meg mar hárman voltunk :)
2018. aug. 22. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:
4-és vagyok. És melyikőtök a domináns, azaz ki a főnök? Tudom, hogy azt gondolod, hogy nincs főnök, de ahol 1 embernél több van, ott mindig van, akár tudat alatt. Egyébként azt tanácsolom, hogy próbáld csak élvezni a társaságukat és kész, mert a barátság is olyan, mint minden társas kapcsolat, minél görcsöseebben próbálod megtartani, annál könnyebben elveszítheted.
2018. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!