Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy tanárba mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tanárba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tanárunk aki nagyon kedves megértő és még helyes is. Sokat beszélgettünk az iskolába dolgokról. És mostanába észrevette hogy valami baj van velem. Nem vagyok olyan vidám mint eddig.stb. Eddig én sem tudtam mi lehet a bajom, de rájöttem, hogy amikor rágondolok, vagy csak a tantárgyára, olyan fura érzés önt el, felforrósodik a testem és annyira....nem is tudom talán belészerettem. Tudom hogy nem tehetek semmit, mert nem jöhetek össze egy tanárral de mit csináljak hogy ez az érzés elmúljon? :(

2019. jan. 9. 06:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az normális ha egy délutánt nagyon jól elbeszélgettünk (ennyit még sosem beszelgettünk) és konkrétan gyomorgörcsöm van a boldogságtól. Tudom hogy ez nem jelent semmit de jó érzés volt vele lenni...
2019. jan. 19. 19:16
 12/14 anonim válasza:
Mit tanít a casanova? Amúgy nekem is volt már ilyen.
2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 666_SatAn válasza:
Kúrasd meg magad vele és ennyi, mivel hogy forr a tested ha rá gondolsz
2019. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Amúgy törit tanít de ez nem lényeg.

Ha megpróbálom elfelejteni akkor annyira hiányzik hogy az már fizikailag is fáj. Ha meg beszélgetek vele minden mondatnál jobban bele szeretek.

2019. febr. 3. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!