Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az új munkahelyemen beleszeret...

Az új munkahelyemen beleszerettem az egyik tanárba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy 1 hónapja az új munkahelyemen beleszerettem az egyik tanárba. De közben a volt párom érzelmileg zsarol, és nem tudok kijönni belőle. Evvel a tanárral 4 hét alatt többet és normálisabban tudtam beszélni mint a volt párommal együtt töltött 7 hónap alatt.

Nem vagyok egyik csajozós típus, én a hűségesek táborát gyarapítom. Vagy lehet csak vonzódom hozzá és nem szerelem ? Nem akarom elveszíteni, elszalasztani. Sajnos Ő csak Július 1 - ig dolgozik, és Augusztus 26 - ig, meg fogok bolondulni 1 hónapon keresztül ha nem láthatom. Kérlek segítsetek. Hogy adjam tudtára , hogy beleszerettem ilyen rövid idő alatt ? Szeretném valahova elhívni de nem tudom, mit csináljak, amikor beszélgetek vele, akkor a gyomromat a torkomban érzem.


2014. jún. 20. 23:46
 1/2 anonim válasza:
Ismerős érzés.Hívd el beszélgetni, egy egyszerű hely is alkalmas ilyenkor, nevettesd meg először, utána legyél komolyabb, vegyél erőt magadon és hát mondd meg neki hogy eddig nem volt bátorságod hogy elmondd neki, ezért most mondod el..na valami ilyesmivel, ügyes legyél majd!:))^.^
2014. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon jól elszoktunk beszélgetni, nem csak én hanem ő is keresi a társaságomat.

Bevallom kicsit félénk vagyok, és attól is félek, ha azt mondja bocsi de nincs kedvem. A másik probléma az, hogy ugye július 1 - ig dolgozik , de én meg pont 10 kén kapok fizetést, még az előtt szeretném valahova elhívni mi előtt nyaralni menne. Amúgy 26/F.

2014. jún. 21. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!