Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha három éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha három éve szeretek egy fiút de nem tudok kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
A fiú nem akar párkapcsolatot. Lassan három éve szerelmes vagyok belé, és minden nap látom őt. Nem vagyunk valami nagy barátok, nem igazán szoktunk beszélgetni. Sokat vagyok a barátaimmal, hobbim is van, sportolok is, és bármi amivel elterelhetném a figyelmemet róla felesleges, mert utána újra rá gondolok. (A rosszabbik eset, ha esténként gondolok rá és akkor még csak aludni sem vagyok képes) ti hogyan felejtettétek el az ilyen tinikori gyerekes szerelmeteket, ha tudtátok, hogy a másik fél nem szeret viszont?
2019. jan. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogyan ezt olvastam "nem vagyunk valami nagy barátok, nem igazán szoktunk beszélgetni", szerintem te nem szerelmes vagy bele. Úgymond nem a fiút szereted, hanem a külseje tetszett meg. És azt nem tudod valamiért elengedni. Erre kéne rájönnod, és akkor könnyebben tudod mellőzött i ezt az érzést.

Egyébként az is sokat segít, ha más fiúk után nyitsz

2019. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével... Bepasizni! Ez a gyógyír.
2019. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarok mást:/ (igen átlagosan hangzik) de a többi fiútól undorodom. Ismerem őt, tudom milyen személyiség, csak nem szoktunk sokat beszélni. A többi fiú mind ugyanolyan. Iszonyat perverz és fogdosna mindenhol. Pont az tetszik benne, hogy "félénk" és én próbálhatnám, hogy megnyíljon felém. Évek óta foglalkoztat milyen lehet a családi háttere, mert tudom, hogy történt valami az egyik szülőjével, és annyira érdekel mi van vele. De épp az a baj, hogy ő nem szeretne párkapcsolatot és én is pedig csak vele. Próbálkozott már nálam jópár fiú, de esküszöm hiába van aki jóképűbb a kiszemeltemnél, hiába bánik velem jól, egyszerűen nem tudom úgy szeretni, mint őt.
2019. jan. 9. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig amíg nem hallod őt magát beszélni önmagáról, nem osztja meg veled a gondolatait, nem, nem ismered eléggé. Az amit te a vélt személyiségének hiszel az az, amit a másokkal való nyilvános interakciójából látsz, majd a fejedben kiegészíted és hozzáilleszted a külső vonásaihoz, ezáltal mivel te dolgoztad tovább a vélt jellemzőket, normális hogy tetszik, szinte tökéletesnek látod, nehezen tudod elengedni. Tehát van egy srác, akinek tetszik a külleme, ő megvéd valakit, akit csúfolnak, kedves, akkor biztos gyengéd lesz veled. Ilyen levezetésben biztos ő az álompasi, mindenben megfelel benned. De biztos gyengéd lesz veled? Ezt ennyire 100%os bizonyossággal ki lehet jelenteni? Nem, mert még nem beszéltetek. Na ezért nem ismered eléggé ahhoz, hogy nem egy idealizált, hanem valós szerelemről beszéljünk. Plusz te mondtad, hogy van valami a családi hátterével, amit szeretnél megtudni, ha ő maga megoszt ilyeneket, akkor esetleg azt jelenti, hogy igen elkezdted ismerni, mivel megoszt egy személyes történetet, illetve hogy mik a gondolatai és érzései ezzel kapcsolatban.

Hogy mit tehetsz? Beszélgess fiúkkal, s azok közül válaszd ki azt, akivel mindig van miről beszélgetni, de ha csend is van, az sem kínos.

2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Köszönöm:) Hasznos volt elolvasni
2019. jan. 9. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!