Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom koraérett mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom koraérett mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon koraérett. Még csak 12 éves de már biztos vagyok benne hogy készen állna egy komolyabb kapcsolatra is, csak ennyi a probléma hogy nem a vele egyidősek tetszenek neki, hanem a 25 30 évesek. Mit tegyek? 35/N

2019. jan. 12. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pár év múlva írj rám. 😅

Jó, ez csak vicc.

Beszélgess el vele. Ha gondolkodása is érett meg fogja érteni az érveid.

2019. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Ha szerelmes akkor nem fogom tudni elmondani neki erre magától kell rájönnie...
2019. jan. 12. 08:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

hát az biztos hogy ne hagyd hogy kapcsolatba kerüljön ilyen korú emberekkel mert az bűncselekmény.


amúgy 12 évesen mindenki az ilyen korú sztárokba van belezúgva. persze az nyilván más ha az imádat tárgya elérhető közelségben van.

2019. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy papíron az anyja mégis idejöttél, hogy majd mi innen távban olyat okosat mondunk, hogy a gyerek rögtön jól nevelt lesz. Ugye ezt a kérdést te se gondoltad komolyan?😀
2019. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nagyanyja szomszédja tetszik neki 31 éves és szoktak találkozni de eddig még nem vettem észre hogy bókolt volna neki vagy ilyesmi.
2019. jan. 12. 08:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd pedobácsikkal vigyázzni kell😀
2019. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondhat bárki bármit, de lehet akármilyen érett egy 12 éves gyerek, akkor sem áll készen egy komolyabb kapcsolatra, főleg nem egy 25-30 éves férfival. Még csak most kezd el kamaszodni, az elkövetkezendő pár év biztos nagyon meg fogja változtatni, szerintem eléggé szétcseszné lelkileg, ha már ennyi idősen egy nála már majdnem húsz évvel idősebb pasival kezdene. Ha nem tudod normálisan megnevelni a lányodat, aki ráadásul még nem is annyira nagy, akkor nem is való neked gyerek, én azt mondom.
2019. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen megismerkednék a lányával. Egy kedves, cuki kisfiú
2019. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz gyereket nevelni. Minden gyerek olyan mikor kamaszodik, azt hiszi hogy ő az okos.
2019. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit ,szerintem ne csinálj semmit .

A férfiak (általánosságban )nem jönnének össze egy 12 éves kislánnyal (kb.5.-es általános suliban ugye?).

Amennyiben tanácsot adnál neki és beszélnél vele .....

........Hiába O nem fogja megérteni

........vagy a tanácsot szimplán nem fogadja meg

........ vagy lázadni kezd ennek hatására

.........vagy észhez tér ,bár ez nem valószínű


Szóval neki kell kitapasztalni ennek a hatranyait/előnyeit /bajait .


Amúgy szerintem apakomlexusos lehet .


És az hogy koraerett az azt jelenti hogy másokhoz képest korán érettebb gondolkodása lesz ,nem feltétlenül az idősekre fog bukni .

Az meg hogy egy 30 éves pasit jobban kedvel ,hát......én egy 29eves srácot kedvelek jobban ,de a kora miatt úgy se jönnek vele össze .


Szóval nálam max 3 évvel lehet idősebb a srác .



Majd idővel a lányod is alakul még .


16/L

2019. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!