Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányom koraérett mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom koraérett mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lányom nagyon koraérett. Még csak 12 éves de már biztos vagyok benne hogy készen állna egy komolyabb kapcsolatra is, csak ennyi a probléma hogy nem a vele egyidősek tetszenek neki, hanem a 25 30 évesek. Mit tegyek? 35/N

2019. jan. 12. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es, 6. Vagy 7.-es :"D


Amúgy hagyd, majd kinövi.. Én is Nagy Geri (mostmár a Paks kapusa) iránt mutattam nagy érdeklődést akkoriban, de kinőttem :"D

2019. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Többféle szemszög :

1. Alapból olyannak kellene lennie tőled (nem ma és nem tegnaptól), hogy ez eszébe se jusson. Ezért te vag a hibás (kicsit).

2. Bármilyen korú lány 22-24-ig, sokkal jobban jár ha egy 35-40-es (kultúrált) pasival áll össze. Azok között sok tud bánni a NŐ-vel, nem csak ágyilag.

3. Neked kellene vagy kellett volna elmagyarázni, mekkora élményt tud adni a kispárna sarka ha a combja közé szorítja. És akkor nem nézné a szomszéd pasikat, hanem tolná ezerrel magát mindennel és élvezné, ha ennyire tombolnak a hormonjai 12 évesen, ami persze nem baj.

4.Nem észérvekkel kell ellenezni, hanem pl talán nőgyógyászhoz vinni, gyengébb tablettát iratni, stb stb. és megpróbálni őt támogatni ebben, hogy bizalommal legyen feléd, így a jövőben nem fog (talán később) hazudozva, vagy magábazárkózottan pasizni.

2019. jan. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

5. És ha van valakije, tudhassa legbelül azt, hogy felmehet hozzárok és nyugodtan zavartalanul elbújhat a szobájába a saját vackába, miért is ? Mert aotthon nálatok abszolút biztosnágban van.

Ha ellenzed, hogy fúúúú ide senki nem jön fel, akkor lehet hogy osztálykiránduláson 2 üveg Bikavér után fog átmenni rajta 4 srác a bokorban. Na és az jobb, mint otthon biztonságban 1-el ?

2019. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!