Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eleg nagy gondban vagyok a 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irenke982 kérdése:

Eleg nagy gondban vagyok a 16 eves lanyom megismerkedett egy 25 eves dolgozo fiuval akinek van a volt parjatol egy 7 eves gyermeke is. A lanyom valasztasarol meg van a velemenyunk. Tehetunk ellene barmit is?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 02:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Tehetni éppen tehetsz, de 16 évesen már nem ajánlott. Ha bejön neki, akkor jó, ha nem, akkor tanul majd belőle.


Összejöhetett volna egy 40-50-es pasival is :)

2018. okt. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Itt értelmes választ ne várj kérdező, a tini lányok egy része itt 30 hoz közeli pasival van, tegnap az egyik kérdéshez leírtam, hogy 21 vagyok (azt nem írtam, hogy fiú, mivel nem számított) és kaptam 1 órán belül 2 privátot egy 28, meg egy 30 éves pasitól. Tele van itt ilyen selejtekkel az egész oldal aki 25 évesen 14 évessel akar összejönni.



18 nincs a lány, ti feleltek érte. Ha úgy ítélitek meg, hogy rossz hatással van rá a srác, akkor fel lehet jelenteni. De akkor meg lehet titokba fognak találkozni. A legjobb, ha a lánnyal beszélsz. Vagy megkeresed a pasit és elbeszélgetsz vele.

2018. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez nagyon nem oké hogy egy majd 10 évvel idősebb pasival van 16 évesen .Beszélgessetek el vele győzzétek meg arrol hogy túl idős hozzá .
2018. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Feljelenteni?! Miért, udvarlásért? :D


Amúgy meg nem olyan nagy ügy, nem tudom miért kell ennyire félteni. Nem arról kell lebeszélni, hogy levágja-e az egyik lábát. Legrosszabb esetben párszor lefekszenek, a pasi pedig lelép. Ez szinte biztos hogy meg fog történni valamikor az életében, szóval ettől felesleges félteni.


Szerencsésebb esetben életre szóló szerelem lesz. Ebben a korban sok a kilenc év korkülönbség, de pár éven belül már nem lesz az.


Minden más azon múlik, mennyire sikerült értelmes lányt nevelnetek, vagyis nem a pasi miatt kell aggódnotok, hanem hogy ti elég jó szülők vagytok-e.

2018. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

kedves #4,

Nem, nem udvarlásért lehet feljelentést tenni. A szülő viseli gondját, az ő felelőssége, hogy mi van a gyerekkel. Márpedig ha a fiú rossz hatással van rá, akkor fel lehet jelenteni. Mégpedig amiatt, mivel a szülő döntése szerint, amit a gyereke érdekébe hozott, nem folytathatják a kapcsolatot és ha a fiú továbbra is környékezi a lányt az onnantól már sérti a lány és a szülő jogait (a lány hiába akarná, ha nincs 18). Tudok arra példát, hogy történt ilyen feljelentés és eljárás indult a fiú ellen.


Másik amit nagy hülyeségnek tartok a mondandódban, szerintem az a legjobb eset, ha csak lefekszenek párszor. A fiúnak van egy 7éves gyereke!!! 17-18 éves korába ejtette teherbe a lányt, szerintem azóta sincs több esze, mi van ha itt is ez lesz a helyzet?? Szerintem ha ilyen a hozzá állása a lánynak, lenne olyan hülye, hogy meg is tartaná. Ez szerintem a rosszabb eset. Az hogy együtt maradnak azt kizártnak tartom. A fiút se tartanám a legomolyabbnak egy 7 éves gyerekkel a múltjában. Aki komoly feltőtt az 18 évhez közel tudott érdel esen dönteni, ezt én nem annak látom. A lány meg nagyon naív még és később ez nem lesz jó neki, hogy egy 11 évvel fiatalabb gyereknél játsza a mostoha anya szerepét. Egy 16-17 éves lány még épp hogy a szárnyait bontogatja, nem hiányzik neki ilyen kapcsolat.

2018. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Van bármi problémátok a férfival a korán és a gyerekén kívül? Ha nincs, akkor ne a korkülönbséget nézd, valószínűleg érettebb, komolyabb gondolkodású, és családcentrikusabb, mint a lányod korabeliek. Fogadd el.
2018. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes tiltani, ha más gond nincs vele, csak az életkorát tartjátok soknak.

Ha nem fog működni, akkor úgyis vége lesz. Ha meg működik és szeretik egymást, akkor minek problémázni?

Az a fontos, hogy a lányod tudja, hogy számíthat rád, hogy mellette állsz, hogy elmerje mondani, ha bármi gond van, hogy ne egy pasihoz meneküljön el otthonról, hanem az otthon legyen a biztonság.

2018. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

# 5/7 Időpont ma 09:19


Elég durva, ha ezért tényleg fel lehet jelenteni valakit :O


Ami a többit illeti, szerintem ne próbáljuk látatlanban megítélni, milyenek a felek. Ha viszont 16 évesen a csajnak nincs annyi esze, hogy védekezzen szex közben, akkor nem azért fog teherbe esni, mert egy 25 évessel jár.

2018. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Olyan hülyeségeket olvasok, hogy hihetetlen. A lánya (mivel már elmúlt 14 éves) korlátozottan cselekvőképes. A bíróság mit csinálna? Eljárást indítana mert udvarolt neki egy 25 éves férfi? Ne vicceljünk már. Ha zaklatás miatt jelentené fel, ugye azt bizonyítani is kell, és itt valószínűsíthető, hogy ez nem áll fent. Akkor kéne lépni a hatóságok felé, ha tényleges zaklatás történne stb, de itt nem is ír ilyenről a kérdező. Bírom, hogy itt mindenki a feljelentéssel jön, de az a legtöbb "okosnak" nem esik le, hogy ez csúnyán fordítva is elsülhet.

Annyi ilyen idióta esete van a bíróságoknak, amivel foglalkozniuk kell a tényleges jogsértések helyett, hogy hihetetlen....

Az anyuka szimplán fél, hogy mi lesz a kislányával, nem kell egyből feljelentéseket tenni alaptalanul.

2018. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Én biztosan elbeszélgetnék ezzel az úrral, hogy normálisnak érzi-e magát, hogy egy 16 éves lánnyal ismerkedik. De a lányoddal is megbeszélhetitek, hogy azért gondoljon bele, hogy egy 25 éves férfi kicsit előrébb van már az életében. Ez azért nem mindegy. De nyilván nem tudjátok eltiltani tőle. De érthető, hogy aggódsz, én is kiakadnék ettől. Szerintem ez nem normális dolog.
2018. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!