Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Nagyon! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Nagyon! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác (osztálytárs), aki borzasztóan tetszik. Akkor kerültem hozzá közelebb, mikor felkért keringőzni szalagavatóra. Imádtam azt az időszakot, ám sajnos elmúlt, de Őt mégsem tudom kiverni a fejemből. Az a legborzasztóbb, hogy olyan kétértelmű a viselkedése. Ha suliban vagyunk, teljesen közömbös, nem jön oda hozzám (mondjuk én sem, de mégiscsak ő a férfi, neki kellene lépnie vagy nem?). Nem is néz, habár én annyiszor pillantok rá, hátha...Viszont Messengeren, ha beszélünk,cuki és közvetlen (néha bókol is). Többször is buliztunk már együtt, s az utolsó alkalommal kétszer is átkarolta a derekam, s én nem húzódtam el, üzenve számára, hogy nekem ez jólesik. Azt hittem ez már egyértelmű jel részéről (vagy csak az alkoholtól bátorodott fel :( ? ) meg utána keresett Facebookon, beszélgettünk és mondta, hogyha majd tart bulit, elhív engem. De aztán amikor taliztunk suliban, csak köszöntünk egymásnak, mintha mi sem történt volna, s ez úgy kiábrándított. Szerintetek csak szórakozik velem vagy fél bevallani az érzéseit? Nagyon hiányzik, nem tudom, mit tegyek, nem akarok nyomulni lány létemre, így viszont csak szenvedek. Pls adjatok tanácsot (főleg, akikkel történt már hasonló)!

18/L



2019. jan. 4. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ööööööööö.....ja

Csak nyuszika meg gondolom gáznak tartaná, ha látnának suliban. Figyu hívd el. Ha nem tökös akkor legyél te az. Oszt jó napot. Ha ott is nyuszika akkor kampec. Ezeknek az a bajuk általában, hogy összejönne veled csak inkább szeretne fuckboy lenni, mint a haverkai. Lehet azoknál gáz, ha van fix csaj és nem heti váltás van. Pedig adlak, hogy te sem egy betoji vagy hanem akarod és nem kéreted magad.

#respect

2019. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá így bátran. Mondjuk messengeren ha ott könnyebb
2019. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Feta ***** válasza:

Ilyesmi fiú voltam én is régebben

Szégyenlős, egy picit neked kell kezdeményezni

Aztán ha látja, hogy minden oké, akkor majd felbátorodik ;)

2019. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!