Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, elég sokáig szoktunk beszélgetni, több órákat naponta. Viccelődök vele, hogy engedjen be az ágyába, erre tegnap azt mondta, hogy nem, felesleges próbálkoznom, sosem fogja megváltoztatni a véleményét. Meg is tettem, abbahagytam, nem hoztam fel a témát, erre ma tett utalásokat a vicc tárgyára, illetve elkezdett kérdezősködni, hogy miért vagyok ilyen fura? Szerintetek?

2019. jan. 19. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak flörtölt, és nem gondolta komolyan azt a nemet. Csak ha igent mondott volna, akkor meg jogosan gondoltad volna r****nak, vagy nem is tudom.. Szerintem azt várja, hogy tovább kezdeményezz és flörtölj
2019. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvel Téged, de szexelni még nem akar. Nem ért el az érzelmeivel odáig. Ha neked is tetszik, tartsd fenn vele a kapcsolatot, aztán idővel eldől ide, vagy oda...

F..

2019. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!