Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is éreztétek már plátói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már plátói szerelemnél ezt?

Figyelt kérdés

Összebarátkoztunk, én meg önkéntelenül beleszerettem. Már több mint egy éve együtt van a barátjával és nem szeretnék más kapcsolatába belerondítani, szóval távolról (mégis közelről) nézve már-már szenvedek. Egyszer pár napig iszonyatosan magam alatt voltam emiatt, akkor megígértem hogy feledni fogok, de néha vissza-visszatér ez a rohadt érzés. Az álmaim is köré épülnek, hiába próbálom kiverni a fejemből, ő marad.

És bár tudom hogy ebből a dologból valószínűleg SOSEM lesz semmi, lévén hogy most még barátja van de még rengeteg dologban el is térünk, nem érdekel engem mindez: jólesik az álmodozás, hogy legalább ismerek egy lányt akibe bele tudtam szeretni.


Beletörődtem, de mégis. Valaki érzett már ugyanígy?


17/F



2019. jan. 20. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Persze, én is. Ugyanis ebben a korban hülye mindenki.
2019. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, volt ilyen. Lassan enyhül a fájdalom- de van benne szép is: egész életre megmarad az édes érzés. Nem követi keserű csalódás, kiábrándulás. Szép szerelem.
2019. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, azzal a barátjával úgyis szakítani fog előbb-utóbb, mert az ilyenkori kapcsolatok úgysem lesznek tartósak, vagy ha igen, akkor meg meg fog romolni, és elválnak....

Szóval nem rossz dolog a kivárás.

Viszont te vagy a fiú, hát próbálkozz nála! Akár így is, hogy barátja van... Ki tudja... Lehet ő is szívesebben lenne veled, csak mivel nem kezdeményeztél hát beleugrott egy másik kapcsolatba...

2019. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha most abbahagyod,nem tudhatodmeg,hogy milyen kozel voltal a celodhoz!☺Probalkoztal mar?Eszrevette h valamit erzel iranta?
2019. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel van barátja én nem ajánlom hogy próbálkozz nála, szerintem nem éri meg. HA szakitanak akkor majd később bepróbálkozhatsz, de addig meg ne...
2019. jan. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en is voltam ebben a helyzetben a te korodban , a jo hir hogy elmulik.
2019. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem fogok próbálkozni. Egyrészt hatalmasat égnék előtte ha kiderülne hogy egyáltalán nem viszonzott, másrészt becsületesebbnek érzem magam annál hogy egy olyan lányra rámozduljak akinek fiúja van, a gyerek helyében én sem örülnék egy ilyennek.

Felhőtlen kapcsolatuk van, nem is szeretnék még rosszat se kívánni nekik. Remélhetőleg minél előbb megismerek egy olyasvalakit aki elérhető is és legalább annyira meg fog fogni mint Ő.

2019. jan. 20. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdenényezz, én is kezdeményeztem félénkebb lányoknál akiknek bejöttem, volt pasijuk de ilyen kis nyikhajok, vagy valami diszno szintű, dugogattan lányt azt max ha kiderül bepofazik a 40kikos es szetverem. Szoval ha birod a csajt vágd be neki, ne szarozz.
2019. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!