Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Rá jöttem nimcsen rá szükségem. Ugy hogy ez lehet bután fog hangzani de hogyan legyek szerelmes?? Ki tudom zárni(kapcsolni) valamilyen úton módon az érzéseimet?

A választ előre is köszi!


2019. jan. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Harag nélkül,de ennyire idióta nem lehetsz. Az érzéseidet nem te irányíton,de ha minél jobban próbálod elnyomni őket,csak erősebbek lesznek. Ne b**sz ki magaddal
2019. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat omm probald meg pesszimistán gondolkozni

“Ennek szetall a füle” “ez túl magas a másik alacsony” stb

Vagy csak egyszerűen gondold azt h van barátnője/ barátja és ennyi

Én ha szeretnek is szerelmes lenni se menne mert ez a van barátnője cucc mindig be tesz ss hagyom az egészet

2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
P#NA!
2019. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi vagy még te ehhez😀
2019. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!