Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy fiúba. Vagyis vagyok, még mindig. Ez a probléma. Kb három évvel ezelőtt tetszett meg. Nagyon igyekeztem, hogy megismerjem és ő megismerhessen engem, még a tanulásban is jobban odatettem magam és közben próbáltam arra is figyelni hogy ne változzak meg miatta (vagy legalábbis ne drasztikusan), mivel az nem lett volna túl jó és természetes.

Sajnos az érdeklődési köreink nem túl hasonlóak, a jellemünk is eléggé különböző. De egyébként egy nagyon jófej srác.

Sosem mondtam neki, hogy szeretnék vele járni, még csak nem is utaltam rá. Mégis, fél évvel ezelőtt, amikor végre kicsit többet tudtam beszélni vele, egyértelműen azt lehetett levenni a viselkedéséből, hogy olyan szinten nem akar tőlem semmit, hogy még a szimpla barátságomból sem kér.

Megértettem. Rendben. Van ilyen. A gond csak az, hogy már tényleg hónapokig teltek el és én még mindig vonzódom hozzá, hiába igyekszem véglegesen lemondani róla. Mit tehetnék?



2019. jan. 28. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Vallj neki szerelmet
2019. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt és addig húztam h elkoltoztunk

Lassan 4 éve vágyom utána

És rohadtul megbántam h nem vallottam neki akkor (mert persze nyuszi voltam v esetleg vagyok)

Így most nem tudom magamban lezárni és bennem van az a “mi lett volna ha megteszem” ezres

És ez valószínűleg nem fog elmúlni

2019. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SaJt01 ***** válasza:

Az előző válaszoló nak nagyon igaza van!

Fontos hogy később ne bánd meg amit most teszel.


A legroszabb ami történhet hogy nem bizonyosodsz meg arról hogy úgy van ahogy feltételezed és utána sokáig rágódsz rajta.

Olyan ez mint egy szálka a kezedben. Egésznap zavar, és mindig arra gondolsz hogy ki kéne húzni de félsz hogy fájni fog, így addig vársz hogy egyre csak gennyesedik aztán már nem is tudsz hogyan hozzá állni. Végül pedig többet szenvedtél mintha csak túl lettél volna rajta az elején.

2019. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!