Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sztárba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sztárba, fog válaszolni? Vagy ne várjak?

Figyelt kérdés
Írtam neki levelet, de volt ott egy telefon szám is. Külföldre sokat kell fizetni a hívásért?

2019. jan. 29. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez attól is függ, hogy mekkora sztárról van szó, bár ennek a kérdésnek nagyon kamu szaga van, de ne legyen igazam. :D
2019. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Már megint te vagy?
2019. jan. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Fogd fel végre hogy Jimmy már meghalt
2019. jan. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak reménykedj! :D
2019. jan. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog válaszolni🙂

Én írtam instán Cole Sprousenak, még mindig nem válaszolt... Nem is értem, hiszen csak röpke 22,4 millió követője van és naponta csak pár millió üzenete érkezik🤷‍♀️

2019. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem még Rubint Réka se válaszolt.😭 Sőt anno Szandi koncerten első sorból nem sikerült egy aláírt kártyát szereznem. 😂
2019. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HarsányiBea válasza:
100%
Szerintem ne nagyon reménykedj.....meg amúgy sem lehetsz szerelmes egy olyan emberbe, akit nem ismersz...csak rajongásról van szó!
2019. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem vagy szerelmes, csak úgy érzed, szerintem. Mert igazából nem találkoztál vele, az, amit látsz a média által, nem pontos.
2019. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
COLE NEKEM SD VÁLASZOL AHSHWHAJAMSMNWW 2015BEN IRTAM GARETH BALENAK INSTAN MAIG NEM VÁLASZOLT RIP
2019. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!