Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit erzek. Mit tegyek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kendi :) kérdése:

Nem tudom mit erzek. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
A baratommal mar fel eve vagyunk egyutt,ez alatt az ido alatt tobbszor is volt furcsa erzesem,mintha nem szeretnem mar..aztan ez el is mult .Volt hogy ha megcsokolt semmit nem ereztem es ez most is igy van mar 1hete.Nagyon nem szeretnem hogy vege legyen ,mindent megprobal megtenni hogy helyrehozzuk de nem megy,szeretem de nem hiszem hogy szerelemmel.Mikor nincs velem nagyon hianyzik de ez az ertes tonkretesz nagyon..lehet szunet kene?16/L

2019. febr. 1. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A szünet mire jó? Arra vagytok rágörcsölve, hogy a kapcsolat jobb legyen, ha ezt megszakízod lehet másik csaj után néz.... amit leírtál, abból az derül ki, hogy 16 évesen fingod nincs arról, hogy milyen egy párkapcsolat.....

18/l

2019. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eppen ezert kertem tanacsot..
2019. febr. 1. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első azt próbálta veled közölni, hogy ha nem tudod milyen egy kapcsolat akkor még várj amíg érettebb leszel.
2019. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoval szakitanom kene vele??ezert?hat erdekes..
2019. febr. 1. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítás. Minél gyorsabban.
2019. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!