Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bepróbálkozzak vagy engedjem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak vagy engedjem el inkább?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány(akinek nincsen pasija) akivel régóta ismerjük egymást, szimpatikus nekem és szerintem én is neki mert többször is szemeztünk, engedi hogy átkaroljam meg hogy megfogjam a combját. Volt egyszer egy buli, ahova én, ő, meg néhány barátunk elmentünk. Ittunk, elvoltunk, ő eléggé ellazult. Gondoltam rátérek a témára,átkarolom, nincs semmi probléma, nem zavarja, kérdezem mit szeretne inni,nem tudja eldönteni,(nem mintha olyan nagy lett volna a választék) próbáltam vele beszélni,nem nagyon akaródzott.

Aztán kis idő múlva amikor eldöntöttem hogy akkor is beszélni fogok vele rólunk, kint találom egy pasival(akit eddig ott nem is láttam) ölelkezni, beszélgetni. Jó, mondom, erről ennyit. Kint voltak kb. 2 órát aztán visszajött a lány. Megint elvoltunk a haverokkal. Aztán megkérdi, hogy nem megyünk-e ki. Persze kimentem vele, gondoltam végre ő is akar beszélgetni, de amint kiértünk hozzám se szólt, csak a haverommal meg azzal a pasassal beszélgetett. Nem is értettem. Aztán egyik barátom úgy döntött felméri a terepet beszél a lánnyal rólam. Visszajön egy kis idő múlva és azt mondja hogy nem akar velem semmi komolyat.(De akkor gondolom nem akar tőlem semmit, mert ő meg nem az az egyéjszakás típusú lány szóval még csak a numera miatt sem flörtölne velem)

Most mégis mi a fene van? :S Azzal a csávóval most akkor csak húzta az agyamat, vagy én ítéltem meg rosszul a helyzetet? Nem nagyon értek a csajozáshoz, gondoltam tudtok nekem valami ésszerűt mondani ezzel kapcsolatban.


2019. febr. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele, egyenesen és tisztán. Az őszinteség a legjobb megoldás, főleg szemtől szembe a félreértések elkerülése végett.
2019. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba , nem érdekled a lányt, és haovabb nyomilsz ra csak lejáratod magad mert aa lany egy masik csavoert van oda.
2019. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexet akart
2019. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!