Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érezzek. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érezzek. Ez most mit jelent? Miért történhetett?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy odamentem egy lányhoz a suliból majd hazakísértem és közben beszélgettünk. Aztán már másnap mondta, hogy találkozzunk és úgy is lett. Eljött séltáltunk, tök jól elvoltunk, nevettünk, mosolyogtunk egymásra, voltak közös témáink is. Aztán még párszor találkoztunk és haza is kísértem többször is.

Aztán nemrég a napokban az egyik hazafelé vezető sétán, amikor váltunk volna el egymástól, akkor mondta nekem, hogy: "Figyelj, tök aranyos voltál, meg értékelem, hogy odajöttél még anno hozzám, de legyünk csak barátok." Aztán megölelt és elköszöntünk egymástól.

Tökre sokban voltam és vagyok is azóta, nem tudom ezt most hova tenni, hogy miért döntött így. Miért találkozott velem többször is? Miért mosolygott rám? Miért tűnt úgy, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában? Ha nem jöttem volna be neki, akkor nem az lett volna az ésszerű, hogy már akkor elutasít, amikor odamentem hozzá legelőször? Nekem ez így most nagyon szar, tökre szarul érzem magam, én tényleg elhittem, hogy bejövök neki és az egész lehet még kölcsönös is.



2019. febr. 3. 22:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
sokkban*
2019. febr. 3. 22:05
 2/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
RIP😥
2019. febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Sokkal jobban esett volna, ha az elején megmondja, hogy ne erőlködjek. Nem értem miért olyan nehéz őszintének lenni.
2019. febr. 3. 22:07
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Lehet túl sokat akaszkodtál rá és emiatt mondta, hogy legyetek barátok. Valami pszichológiai dolog a magyarázat arra, hogy kicsit elérhetetlennek kell tűnjön egy fiú a lánynak. Most hogy ez igaz vagy nem, azt mindenki döntse el magának.


Amúgy én sem értem az ilyet, azért hajrá.

2019. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele simán. hanyagold kicsit. akkor majd érdkelni fogod
2019. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jól mondjak, kicsit ilyenkor le kell szarni őket
2019. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő sem tudta, mit akar. Nyilván nem hagyta abba az elején a ,,jelek adását", mert még nem jött rá, hogy nem szeretne veled kapcsolatot. Persze barátra is szoktunk mosolyogni, főleg az újakra, akik szimpatikusak, és épp ismerkedünk. Ezt gyakran vették tőlem is flörtölésnek a srácok, pedig szimplán csak kedves és megnyerő szerettem volna lenni
2019. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, ő sem volt tisztában az érzéseivel és, amikor körvinalazódott, pont hogy nem akart tovább játszani az érzéseiddel és elmondta, mit gondol, érez.
2019. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt. Sajna gondoltam, hogy ilyen válaszok fognak jönni. Sajna ez a valóság, fel kell dolgoznom. :/
2019. febr. 4. 00:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb h elmondta szerintem

Az elején lehet h nem tudta h mit is érez irantad v esetleg hallott dolgokat felőled ami nem tetszett neki

Legalább tudod h nem és keresel mást

2019. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!