Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ti milyen Körülmények közt / hogyan / hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Német és kort is légyszi.

2019. febr. 3. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én két év múlva fogok vele megismerkedni. Még soha nem találkoztunk.
2019. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy valakinek van egy párja? Valaki megmutathatná.
2019. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Badoon kb fel eve, 18/L
2019. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oviba. Az óbónéni azt mondta, hogy ő lesz a párom.

Ném kor

2019. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Az első barátommal együtt wowoztunk régen. Én 14 voltam ő 13. Aztán találkoztunk és kéz éves kapcsolat lett belőle.


A masodikkal 15 évesen ismerkedtem meg egy rock koncerten ahol ők is felléptek és ő volt az egyik gitáros. 3 éves kapcsolat lett belőle, de csúnya vége lett.


A jelenlegivel 18 evesen jöttem össze, most leszünk három éve együtt. Igazából gyerekkorom óta ismertem és baratsagbol lett szerelem . Itt lakik tőlem két percre és sosem gondoltam volna hogy benne találom meg a párom :)

2019. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mentem egy áruházban, megláttam és szerelem lett első látásra.



Azóta is a kedvenc plüssöm:)

2019. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A gimis gólyatáborban, mivel osztálytársak vagyunk. Nagyon romantikus, mi?


Német nem vagyok

2019. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szórakozóhely előtt, nyitásra várva, sorbanállás közbe. először szemeztünk, majd beszédbe elegyedtünk. Ennek már 10 éve, közben feleségül vett. :) 27n
2019. febr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Összemosolyogtunk a 4es 6oson. Odamentem hozzá és leszólítottam. Ennek 6éve már. Azóta is együtt vagyunk.
2022. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!