Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok, na az a helyzet hogy 16 éves fiu vagyok, és van egy lany akivel egy ideje beszelgetek. Nagyon kedvelem, gyonyoru nagyon és ugy érzem esélyes is lenne a dolog. A problema az, hogy 1 ora utnyira lakik tolem, de ez még okés, viszont fél év mulva kulfoldre fog koltozni. Nagyon szeretnek vele lenni, de amikor elmegy az maga lesz a pokol.
2019. febr. 5. 18:27
 1/1 Martinho1337 válasza:

Eléggé mecces ügy. Háttt figyelj. Szerintem valahogy elkéne felejtened.

De hogyha "végleg" költözik ki külföldre akkor tényleg el kell felejtened. De ha csak egy pár hónapra vagy 1 évre akkor vald be neki hogy szereted de akkor majd tartsatok kapcsolatot üzenetekkel. De hogyha végleg akkor szerintem esélye sincs. Hoghya tényleg nem bírod majd nélküle akkor egy pszichológust kellesz majd fogadni.

2019. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!