Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből jőhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből jőhet valami még ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Először bocsi a helyesírási hibákért

Na az a sztorim h van egy lány akivel régebben úgymond nagyon közel kerültünk egymáshoz volt csók mentünk kezen fogva stb aztán azt mondta h nem szeret. Eltelt jó 4-5 hónap és én újra érzek a lány iránt valamit el is mondtam neki erre ő azt mondta h nem vagyok az esete és eljátszottam a bizalmát mert akivel volt fiú meg akarta csak b..szni és én ezt tudtam de először nekem hitt utána a fiú tele észlelte az ágyat minden f. szssaggál de aztán elő került egy fénykép ahol ezt irta:,,már annyiszor v.rtem ki rá h fáj már a golyóm és nem jőn semmi"és én ezt a képet elkudtem a a lánynak és azóta úgymond tök kedves velem meg nagyon sokat szemezünk stb de nem tudom hogyan kéne elcsábitanom újra úgyhogy van őtletetek légyszíves??


17F



2019. febr. 5. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hát én is azt akarnám tudni...
2019. febr. 6. 06:02
 2/4 TheHoboKingdev ***** válasza:
Próbálj meg lassan,"menőn" közeledni felé,és ha bármi azt sugalja,hogy szeret,ne reagálj rá túlságosan.Menjé biztosra!!NEVER GIVE UP!!
2019. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát én a helyedben már nem bajlodnek ezzel a csajjal... Egyszer szeret, aztán nem vagy az esete, majd újra radveti magát? Mi lesz ha jön egy újabb fiú? Ebbe belegondoltál? Ne legyél hülye:(
2019. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
első kommentelő I GIVE UP :(
2019. ápr. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!