Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebből rá jöhet?

Ebből rá jöhet?

Figyelt kérdés
Van egy lány szerelmes vagyok belé,volt randi is,nem is egy,de még nem mondtam el neki hogy mi érzek iránta.A lány nem mindig van fen facen,de én akkor is írok neki amikor nincs fen pl:jó éjszakát kívánok neki,ha mondjuk este felmenne véletlen akkor lássa hogy gondoltam rá,de mást is szoktam neki írni.De ebből ugye nem jön rá hogy szerelmes vagyok belé?Vagy szerintetek már sejti egy kicsit?
2014. okt. 24. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég papucs dolognak hangzik... Amugy a lanyok mar akkor is azt szoktak hinni, h akarunk toluk valamit, amikor nem is.. Igy biztos vagyok benne, hogy o ezzel nagyon is tisztaban van... Lehet mas dolog miatt nem jon ossze a dolog...
2014. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cserto válasza:
ha már randizott veled biztos nem utálhat,lehet hogy ő is úgy van vele mint te
2014. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!