Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lesz ebből? Egyszerre...

Mi lesz ebből? Egyszerre jöhet fel izom, és mehet le zsír így?

Figyelt kérdés
Heti 4x járok kondiba, itt súlyzós edzést végzek. Fix étrendem nincs, néhol mindig van egy kicsi eltérés. 77 kg vagyok, testsúly kg-ként 2x fehérjét viszek be, 3x szénhidrátot kb. Ezt csakis minőségi taplalekforrasbol. Viszont minden nap van tesi órán, eleg intenzív futás alltalaban. És hétvégén is eljárok futni. Így nem igazán jön fel izom?
2016. febr. 15. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom most kezdted és kicsit túlzásba akarsz esni.

Ha nem jön a súly, több kalóriára van szükség. CH vagy zsír.

2016. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán figyeltem magamra, és elzsírosodtam elég rendesen. 18-20% korul lehet a testzsirom. A tesiórákkal nem tudok mit csinálni, muszáj ott lennem:D A kondival egy kis izmot szeretnék magamra szedni. A hétvégi futástól sem szeretnék megválni, amúgy itthon ülök a gép előtt
2016. febr. 15. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elején tudsz egy rövid ideig izmot építeni, és zsírt leadni, utána a kettő nem fog menni.
2016. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez az időszak meddig tart?
2016. febr. 15. 21:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. az első évben megy ez. Utána is megoldható, alacsony inzulin szinten kardiózás, magas inzulin szinten súlyzózás, HMB is segíthet, nagyon jó étrend, plusz genetika.
2016. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!