Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy 30 kg...

Van esély arra, hogy 30 kg pluszsúlytól megszabadulva így nézzek ki, ha nem vagyok testépítő nő, csak egy átlagos lány?

Figyelt kérdés

Sajnos kövér vagyok, ezen nincs mit szépíteni. De már nem vagyok így boldog, egyszerűen nem akarom ezt folytatni. Szeretnék elégedett lenni magammal és önbizalmat szerezni.

Van esély arra, hogy valaha is így nézzek ki?

[link]


Mit ehet, mit edzhet egy ilyen lány?


2017. ápr. 26. 19:10
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
Van esélyed rá. Sulyzos edzés + kardok edzések + jó étrend.
2017. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy én nem értek az edzéshez, jártam edzőterembe, de a csoportos órák csak lötyögések, semmit sem változtam :( Nem tudom, hol kérhetnék segítséget
2017. ápr. 26. 19:24
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
Egy jó személyi edző segít ebben. Meg egyébként ha sokat olvasol a témában, nézel videókat a gyakorlatokrol. A termekben is sokan segítenek ha kérdezel.
2017. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon introvertált és félénk vagyok, biztos, nem fogok odamenni edzőteremben senkihez kérdezni, félek, hogy lenézne/megalázna. Amikor jártam, akkor is láttam, hogy mások hogy néznek, főleg a többi lány, hogy ez meg milyen lény, ezért nekem nem túl jól a tapasztalatom az edzőtermekkel.

Hol tudnék jó személyi edzőt keresni?

2017. ápr. 26. 19:41
 6/14 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok
2017. ápr. 26. 19:42
 7/14 Cortez70 ***** válasza:
Szinte minden teremben találsz edzőt, edzőket, de nem mindegyik van képben. Amelyik szerint van helyi zsírégetés és minden izomcsoportra rengeteg fele gyakorlatot akar végeztetni azoktól érdemes lelépni minél hamarabb.
2017. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik városban vagy? Gyakorlatomra keresek is nyárra 'alanyt' ;) 25/n (leendő személyi edző, testnevelő). Irj privit ha gondolod.
2017. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, "kísérleti alanynak" sehova nem szeretnék jelentkezni, megtettem már párszor, mindig kiderült, hogy nem ennyi az annyi és csak lehúzás sajnos
2017. ápr. 26. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem, bár nem kiserlet képpen gondoltam, es nem penzert, hanem egy jo tarsasagert.
2017. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!