Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, de nem tudom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, de nem tudom, hogy ő szeret-e engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nem csak tetszik, hanem szeretem is, de tényleg nem tudom, hogy mi legyen. Amikor beszélgetünk, mindig figyel rám, érdekli a hobbim, amikor volt valami bajom, érdeklődött, hogy mi van velem, nevet a vicceimen. Csak az a baj, hogy van barátnője. De szerintem érdeklem, csak nem tudom, mit tegyek. Aki tud esetleg tanácsot adni, az kérem tegye meg.

Ui.: Trollok kímékjenek.



2019. febr. 12. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha van valakije, de tetszik nekem, én nem szednem szét őket, ha tehetem, inkább szép lassan megszakitanam a köztünk levo kapcsolatot.
2019. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekled akkor miért van barátnője? Amennyiben tényleg szeret téged akkor őszintén sajnálom a barátnőjét. Legalábbis én nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, ha mást szeretek.
2019. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki néha kedves veled, még nem szeret. Valószínűleg azért a barátnője a barátnője, mert őt szereti.

Lépj tovább, ne akard tönkretenni a boldogságukat. Majd ha nem illenek össze, akkor előbb-utóbb szétmennek maguktól is, és jöhetsz te, de addig ne állj neki fúrkálódni, mert azzal te jársz a legrosszabbul.

2019. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek a többiekkel.Minek szétszedni őket? Pláne ha jól megvannak.Felesleges.És attól hogy veled kedves még nem azt jelenti hogy már téged szeret.Sima barátként tekinthet rád,azért viselkedik veled olyan jól,és mivel szereted őt,ezért hiszed azt hogy lehet köztetek valami.
2019. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

". Csak az a baj, hogy van barátnője."

Nem,ez nem baj. A párkapcsolat szép dolog.

2019. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem áll szándékomban szétszedni őket és nyomulni sem terveztem.
2019. febr. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!