Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Körülbelül 2 éve szerelmes vagyok egy lányba, (ő nem, ezt többször is elmondta) Ez alatt a két év alatt voltunk moziban, 3-4 alkalommal sétálni, beszélgetni is, de volt hogí fél évig nem is beszéltünk.

Szerintetek van értelme ezt tovább folytatni? Aki kíváncsi az egész történetre, annak leírnám privátban.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

18/F



2019. febr. 12. 20:21
 1/9 anonim válasza:
Két év alatt pár beszélgetés és néhány mozizás.. nem azt mondom hogy semmi de kevés. Udvarolj neki, tudd meg neki is tetszel e te. Sok sikert! (Ha akarsz írhatsz privátot)
2019. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Többször is elmondta, hogy ő nem szerelmes beléd. Két év alatt meggondolhatta magát, de - ezek szerint - nem tette.

Mondj le róla, mert nem vagy az esete.

Ha neked tetszik az órám és meg akarod minden áron venni. Én két éven át azt mondom, hogy nem eladó és nem is adom el. Ekkor mit csinálsz? Keresel egy másik hasonló órát.

2019. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat. :)
2019. febr. 17. 11:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok még véleményekre. :)
2019. febr. 21. 06:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azért az érzelmek, szerelem nem hasonlítható össze egy órával. Ez annál sokkal mélyebb, tapasztalatból tudom.

Én is voltam ilyen helyzetben, mint amiben most te vagy, ezért elmondom az én véleményemet/ tapasztalataimat, hátha segít.

Végtelen szerelmes voltam egy fiúba, de ő nem érzett irántam így. Közeli barátok voltunk, így hiába mondott nemet, hiába beszélt más lányokról, sokszor mégis úgy éreztem lehet valami köztünk, hiszen annyira bensőséges volt a kapcsolatunk. Ez ment 2 és fél évig. Néha elmondtam neki, hogy szeretem, ő meg kedvesen offolt. 2,5 év után meguntam ezt, hisz a remény örök, de nem valami jó dolog egy ilyen helyzetben. Így hát egyszer elhívtam találkozni, s válaszút elé állítottam. Elmondtam neki, hogy mióta szeretem, s hogy mennyire és most már túl szeretnék lépni ezen, vagy vele, vagy nélküle. Szépen végig beszéltük az egészet, aztán arra jutottunk, hogy továbbra sem szeret. Úgyhogy megpróbáltam tovább lépni és elengedtem őt. Neked is ezt ajánlom, hogy beszéld ezt meg vele nyíltan, s ha nem, hát engedd el, mert ijesztően sokáig tud várakozni az ember, mégha valami reménytelen is.

A másik tapasztalatnál az általad szeretett lány szerepében voltam, egy fiú végtelenül szeretett. Három éven át próbálkozott nálam, de egy jó barátnál sosem éreztem nála többet. Így simán lehetséges, hogy nálatok is ez van, de lehet az is, hogy időközben beléd szeretett ő is. Viszont mindkét esetben a megbeszélés a kulcs.

2019. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam a helyedben. 3évig a legjobb barátom volt a lány. Elmondtam neki hogy érzek utána kért időt és 2hónapig nem is beszéltünk. Utána átjött hozzám és mondta,hogy hiányzok neki most jött rá milyen fontos vagyok neki. Utána összejöttünk,de tényleg nem volt jó a dolog. Túl sokat tudtunk egymásrol. Most ott tartunk ,hogy a legjobb barátom, ismeri a párom is tudja a teljes történetet amit el is fogadott. Ez az én sztorim. Mindenképp beszélj vele ,ha nemet mond hagyd békén ne írj ne keresd ne küldj füst jeleket se. Keress másik lányt. Tudom rettenetesen nehéz,de tönkre fog tenni,ha tovább folytatod ezt.
2019. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat, még kíváncsi vagyok többre is. :)

2019. febr. 22. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki, akkor elfogadta volna a kezdeményezést ezt jobb ha tudod. Nem vagy az esete :)
2019. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbálkozz! Még összejöhet! Ne add fel! Lehet hogy te is tetszel neki, vagy lassan rá fog ébredni, hogy ő is szerelmes beléd, ki tudja? ha igazán szereted ne add fel.
2019. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!