Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem még az exem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakított velem a barátom, azóta többször is összefutottunk, mert nagyjából egy a baráti társaságunk. Múlthéten is találkoztunk egy buliban és annyira jó volt látni és beszélni vele pár szót. Ő már nem érez szerintem semmit irántam csak úgy néz rám, mint egy haverra. Azt hittem már elfelejtettem de most rá jöttem nem :( és hiába randizok mással csak az exemre tudok gondolni.

2019. febr. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? Egy ideig normális, hogy nem tudsz túl lenni rajt.
2019. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapig
2019. febr. 25. 18:47
 3/6 anonim válasza:
Próbálnám a lehető legminimálisabbra csökkenteni a közös találkozásokat, ismerkedj új emberekkel, legyél nyitott a világ felé:) Evvel persze nem azt mondom, hogy hanyagold azt a baráti kört. Igazából nem tudom elképzelni, hogy nézhet ki az a társaság, ha ilyen nagyobb csoport akkor próbálj meg a számodra legfontosabbakkal szervezni egy másik helyen találkozókat, másik törzshely.. Stb, stb.
2019. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy jó szexpartner sokat segít.
2019. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg szerelmes voltal/vagy bele akkor ez sosem fog elmulni. Ha nem talalkoztok akkor elhalvanyul es elfelejted, de ha osszefuttok ujra elo fog jonni benned az erzes.

Ilyenkor probalj meg rossz dolgokra gondolni pl ha csunyan szakitottatok,ra ahogy azt mondja nem szeret, vagy ra mas lannyal stb.. hogy az agyad meg a szived is realizalja,hogy oke hogy neked meg bejon de ez mar sosem fog ujra megtortenni.

Kitartast en is hasonlo helyzetben vagyok csak mi mar 1 eve szakitottunk 😞

17/L

2019. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. márc. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!