Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha már nem bírok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha már nem bírok tovább csak egy barát lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, el is mondtam neki mit érzek. Egyszerűen nem bírom már hogy nem lehet az enyém és csak a jó barát szerepét töltöm be. Azt mondta nagyon fontos vagyok neki és nem akarta, hogy megszüntessük a barátságunkat.
2019. febr. 28. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fontós vagy neki",de csak mindt barát),És ha csak barátnak kellesz neki,akkór kapcsolatot ne várj.
2019. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is várok többet, csak az egyik felem azt mondja szüntessem meg vele a kapcsolatot és felejtsem el őt, a másik felem pedig a barátja akar lenni mivel ő is fontos nekem.
2019. febr. 28. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot: inkább legyél csak a barátja, mint hogy örökre elveszítsd.
2019. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod hogy mondják, ha erőlködsz, szar lesz a vége. Felesleges a barátjának lenned, ha többet akarsz. Másik ezer barátot találhatsz még rajta kívül. Szerintem egy barátság nem ér meg ennyi szenvedést.
2019. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó# nincs igazad.egy jó barát többet ér mindennél"és mindenkinél,Ha lehet rá számitani)


Kérdező) szerintem várj még egy kis időt,és majd kialakul magátol minden,Ne erőltesd és ne éld bele magadat,mert az még csak roszabb lessz,Amikor ugy érzed hogy nem birod tovább,akkor elmondhatod neki hogy mennyire szereted és hogy vele akarsz lenni.

2019. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első)válaszoló voltam:)
2019. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem rég zuhantam ki egy ilyen "barátságból",és tapasztalatom szerint,meg ahogy az egészet gondolom jobb,ha lemondasz róla.Egy idő után ugyanis valószínű, hogy teljesen meg fogja mérgezni a barátságotokat,és mivel úgymond egyikőtök sem felel meg a másik "elvárásainak",így a saját önbizalmatokat is rombolhatjátok ezzel.

Bárhogy is fogod rejtegetni az érzéseidet ígyis,úgyis elő-előbukkhantak (pl.féltékenység formájában) és ezt a lány is észreveszi majd.

Szerintem,ha fontos vagy neki,megértene azt a döntésedet is,hogy nem szeretnéd folytatni. Eleinte egyikőtöknek sem lenne könnyű,de a jövőtökre nézve biztosan.

Remélem segíthettem egy parányit is..:)

Még utólag megjegyezném, hogy ez tényleg az én sajátos véleményem, és mivel egyikőtöket sem ismerem (nem tudom milyen a személyiségetek,gondolkodásotokat),elnézést,ha nem tér össze a te történeteddel.

2019. márc. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Sajnos van hogy vitázunk ezen, de nem akarjuk egymást elveszíteni. Még várok egy darabig, aztán majd eldől mi lesz.. :/

2019. márc. 1. 07:25
 9/9 anonim válasza:
friendzoned
2019. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!