Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk! Ti idegesítőnek/unalma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk! Ti idegesítőnek/unalmasnak/ijesztőnek találnátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Szóval. 9.-es vagyok( tudom elég fiatal), judo-zok és alapvetően szeretem a küzdősportokat, ezért van hogy ha hülyülünk akkor néha az illető vállába boxolok. Talán kicsit durvának is gondolnak az osztálytársaim ez miatt, de nem tudom....

Leghátul ülök és inkább olvasni szoktam vagy telefonozni, nem nagyon megyek ki az osztályból, ezért picit antiszociálisnak számítok viszont az osztálytársaimmal elég jóban vagyok(lányokkal, fiúkkal meg van a jó kapcsolat de nem annyira laza mint az elözőekkel :/ ) és szívesen megyek velük enni,meg egyebek, tehát annyira mégsem vagyok antiszoc.

Egyszer csendes vagyok (nem mindig szeretek beszélni, inkább figyelek) egyszer meg hangosan vihogok a barátnőimmel. Mint látjátok elég ellentmondásos személyiség vagyok.

Annyira szeretnék a fiú osztálytársaimmal jóban lenni, de nem tudom hogyan csináljam. Próbálok segíteni dolgozatoknál, és háziknál viszont nincs több közös téma és attól félek hogy túlzottan nyomulok. Távolság tartóak velem és nem tudom miért mert értem a viccet és nem vagyok annyira karót nyelt.

Tudnátok tippeket adni vagy segíteni? :/



2019. márc. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
igen
2019. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton én is egy hasonló ember vagyok. Sokat szeretek olvasni, s velem is előfordul hogy 1-2 szünetben beülök a leghátsó padba, "kiteszem a ne zavarjatok táblát" s leülök, olvasni az éppen aktuális könyvemet.

Ezek mellett viszont a szünetek többségében kimegyek, s ugyanúgy hulyulok az emberekkel. Elsőre azt hittem, nyomulnak tunok, ha odamegyek egy ismeretlen lányhoz, és esetleg el is hívom valahova. Most meg már azt vettem észre, hogy egészen szeretik.

Neked is valami hasonlót tudok ajánlani, hogy ne félj ismerkedni. Ne csak az osztalyba legyél jóba emberekkel, hanem próbálj meg az iskolaban is. Nemtudom, van e nálatok kávé gép. Én úgy kezdtem, h direkt olyan szünetben mentem oda, amikor tudtam, hogy nagy sor van, s az elottem lévő lányokkal kezdtem bele a beszélgetésbe. Azóta szinte mindenki ismer már a suliban.

És egyébként sokkal jobbN is érzem magamat.

Ha nincs kávé gép, akkor természetes ott a büfé is. Egy csomó lehetőség van. Nem tudsz nyomulosnak. Ahogyan a lányok, úgy a fiúk is szeretik (többségben) ha valaki odamegy hozzájuk.

17F

2019. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. így olvasva szerintem nincs veled semmi baj?
2019. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te vagy az Letícia?
2019. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!