Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha nem akarok lefeküdni barátommal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ,és szeretem a barátomat, jól megvagyunk de ő 18 és o már legszivesebben lefeküdni én 17 éves koromig szüz szeretnék maradni és el is modntam neki meg is értette.Azt modnta h kibirja De mostansag egyre jobban piszkál vele (1 éve mar egyutt vagyunk)

de kb. mennyi idő után legyen valami szexuálisan?Mennyi idő után normális?

és most jó ,hogy időhöz kötöm a szüzeséggem elvesztését?



2019. márc. 2. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, 16 évesen még nem is szükséges, hogy túl legyél az elsőn. Beszéld meg még vele, ha sokat jelentesz neki, megérti.

Az tőled függ, hogy mikor szeretnéd. Ha 17 éves korodban szeretnéd vele megtenni, akkor az teljesen helyénvaló.

2019. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Vár rád reméljük :)

Nyugodtan lehet az az amaz, legyen levezetve aminek lekell :)

Lefeküdni nem kell ha még várni akarsz. Majd alakul :)

2019. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már Magyon akarja es folyton mindja hogy mar egy eve erre vár
2019. márc. 2. 14:58
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha még nem állsz készen, nem szabad erőltetni!

Viszont sokmindent lehet csinálni az ágyban szűzen is! Felfedezhetitek egymás testét, és a petting minden formája megengedett.

2019. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem butaság korhoz kötni. Ha te is le akarsz vele feküdni, akkor miért ne? Egy szám ezen nem fog változtatni. Ha meg még 17 évesen sem akarsz, akkor nem fogsz. Ennyi. Ha már nagyon türelmetlen a barátod, akkor mondjuk kezdhetnétek egy kis pettinggel, egymás testével való ismerkedéssel. Szex nélkül is ki tudjátok elégíteni egymást.
2019. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Akkor petting
2019. márc. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

És ha szabad tudnunk, miért akarsz várni 17 éves korodig?


Amint 17 lesz (aznap éjfélkor) hirtelen felébredsz, hogy „Na mostmár le akarok feküdni a barátommal” vagy mi? Minek ezt korhoz kötni? Oké, hogy még nem állsz készen, de szerintem ne a korodra fogd, hanem simán arra, hogy még nem vagy rá felkészülve.

2019. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
nem értem a logikádat.. ha neked augusztus 20-án van a születésnapod. akkor augusztus 20-án amikor betöltöd a 17-et akkor már készen állsz a szexre, de augusztus 19-én még nem? ne kösd korhoz, ha úgy érzed készen állsz rá hadd szóljon. viszont szerintem pettingeljetek, mert ha nem akarod hogy félrekufircoljon akkor ne felejtsd el, hogy ő is férfiból van és vannak szükségletei
2019. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pettingelni szoktunk de mar ugye magasabb szintre akar lepni es igazabol kicsinek erzem magam 16 evesen erre es azert kotom korhoz :(
2019. márc. 2. 21:26
 10/14 anonim válasza:
Én is egy évet várattam a páromat sajnos én azért mert féltem hogy csak arra kellenék neki. El mondtam neki és meg beszéltük hogy amig nem állok készen addig ne legyen semmi. Aztán elérkeztem arra a pontra hogy készen állok és meg történt. Amig nem álsz készen addig ne tedd de beszéld meg vele még ezt.
2019. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!