Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha nem akarok lefeküdni barátommal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ,és szeretem a barátomat, jól megvagyunk de ő 18 és o már legszivesebben lefeküdni én 17 éves koromig szüz szeretnék maradni és el is modntam neki meg is értette.Azt modnta h kibirja De mostansag egyre jobban piszkál vele (1 éve mar egyutt vagyunk)

de kb. mennyi idő után legyen valami szexuálisan?Mennyi idő után normális?

és most jó ,hogy időhöz kötöm a szüzeséggem elvesztését?



2019. márc. 2. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok hogy a barátod nagyon szemcsés hogy a barátnője ilyen felfogású, kevés az ilyen nő. Sajnos. :(

Sokan azt gondoljak, hiszik hogy ez verseny, peddig nem.

Én tisztelek téged és maradj is ilyen , de van más módja is annak hogy jobban kibírja a pasid ezt a hatalmas nyomást.

A döntéseidet tiszteletben kell tartania , főleg úgy ha szóltál is neki időben. Szép jövőt nektek. :)

2019. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Akkor szexelj amikor készen állsz rá. Ha elsieted a dolgokat csak rosszabb lesz és bűntudatod lesz.
2019. márc. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
az sem normális, ha mindig ezzel piszkál. tipik mai pasik, 18 évesen már áll a farkuk oszt még csak most lettek "felnőttek" közben meg semmit nem tudnak az életről, csak ezt tudják csinálni
2019. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
16/f vagyok,Az nem annyira jó hogy időhöz kötöd, hanem gondolj arra hogy akkor csináljátok amikor készenállsz te is! Engem a barátnőm(16/L) rábeszélt hogy várjunk még kicsit, mert még nem áll készen, de 1 hónapra rá azt mondta mehet. Én is 16 évesen, és ő is szintén ennyi idősen vesztette el a szüzességét! Nem gáz hogy még nem akarsz, csak ne kösd pontos időhöz, majd amikor készenállsz! ;)
2019. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!