Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy oldanátok meg ez a...

Ti hogy oldanátok meg ez a helyzetet? Bocsi kicsit hosszú lett?

Figyelt kérdés
A szüleim szét mentek már egy ideje de egy házban maradtak mert nem tudták eladni.Apám össze jött egy alkoholista nővel anyámnak fűvel fával volt kapcsolata.Az egyik télen mikor kikapcsolták a gázt mondtuk anyunak, hogy költözzön az öcsémékhez ott volt külön hely csak fával kellet magának tüzelni.Egy télen és egy nyáron ez ment is de a következő téren már alig volt tüzelőjük anyu már be sem gyújtott még akkor sem mikor volt fa pedig -10,-15 fok is volt már.Nem sok híja volt, hogy meg fagyon pedig az öcsémék a nagy házba is be hívhatták volna volt ott is külön hely.Akkor azt mondtam, hogy jöjjön pósa hozzánk télre, hogy ne fagyon meg.Az elején még ment valahogy de már laan két éve itt van.Gyakorlatilag egy szobában vagyunk 4-eb.A pártommal teljesen el távolodtunk egymástól.8 hónapja nem volt szex mert anyu van, hogy még 2-kor fenn van és facebook-ozik.Havi 10000Ft ad a konyhára.Nagyon nehéz kijönnünk.Már azon gondolkodok, hogy albérletet keresek ahova a lányommal mehetnék.AA régi házába csak akkor mehetne vissza ha az apám elküldené az alkesz barátnőjét.Szóval ti megérnétek, hogy tegyen lépéseket és próbáljon meg vissza költözni a saját házába?
2013. aug. 4. 22:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért! Telefonról írtam!
2013. aug. 4. 22:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Öcsédhez nem tud visszamenni? (ha jól értelmeztem, akkor ő is megnősült már). Illetve ez a ház ahol most ti vagytok ez saját? Esetleg egy nagyobbat kellene venni ezt meg eladni, vagy ha albérlet nagyobba költözni eleve. Mindenképpen külön szobába kellene mennie. Neki nincs rá igénye?
2013. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennek neki kéne még egyszer ugrani mert elég zavaros.

Egyébként addig stimmel nálunk is, hogy elváltak a szülők, de egy házban maradtak, illetve nálunk is kikapcsolták a gázt. :O

2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

küldd vissza az öcsédékhez, és fizesd te a tüzelőjét.

beszélj az öcséddel mindenképp.

2013. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az öcsém most vált el.Mondogattam már neki,hogy nagyobb kicsi a ház, meg hogy ő egyedül van abban a nagy házban de mindig kikerülte a témát.Nem is akar lépni! Nincs gondja semmire.Se számlák egyszerűen semmi! Kaja a hűtőben.Még egy kiló kenyeret sem vesz pedig hó végére van hogy semmi pénz nem mard éld így kek kérnem tőle.Van egy 9 éves lányom egy kicsi ágyon alszanak kerten már annyira megszokta ha anyu nem alszik otthon nem bír egyedül lenni este az ágyában.Most csak így mondjam meg neki, hogy anyu menj már el? Nincs hova!
2013. aug. 5. 04:28
 6/6 anonim válasza:
Már bocsánat a kifejezésért, de akkor az öcséd is egy bunkó (hogy nem használjak csúnyább szót), hogy téged bennehagy a pácban. Az ő anyja is, nehogy már te szórakozz vele, mikor se hely se pénz. Szerintem édesapád felejtős, inkább a testvéreddel kéne beszélned, hogy vegye észre magát, és ha van miből, tartsa el édesanyád ő, maximum valami pénzzel te is beszállsz, ha nagyon nem akarja egyedül vállalni.
2013. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!