Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek akkor már vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek akkor már vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akivel évekig beszélgettem személyesen is ,nagyon jóba voltunk. És valahogy (ne kérdezzétek mert én se tudom :/) nem beszèltünk 1-2 éve :/ próbàltam mindig elfelejteni de nem tudtam , mindig Õ jutott eszembe... Ràírtam 5-6 napja és nem olvasta el , semmi. Ha egy évben 1x találkozunk akkor sokat mondok... ezt nem bírom elfelejteni , hogy anno mindig együtt lógtunk , néha több is volt mint egy baràtság :/ most meg semmi , és rohadtul hiànyzik nekem :( mit kène írjak neki vagy mi legyen?

Elõre is köszönöm a válaszotokat:)

17F



2019. márc. 8. 20:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a legjobb az lenne, ha megkeresnéd és személyesen beszélnéd meg vele ezt az egészet, azt hogy mit érzel és hogy találjatok erre közös megoldást.
2019. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más akkor hanyagolna ha a 2-3 randin nem fekteted meg. (ezt több kérdésnél olvastam)

Ehhez képest türelmes volt. Mondjuk ennek igy semmi értelme nincs. Többet gondolsz bele.

2019. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Ő továbblépett rajtad, nem is nagyon foglalkozik veled, nem gondol rád. Elhiheted, ha el tudna bármit képzelni veled, akkor visszaírt volna.

Régebben velem is előfordult ilyen(olyan 12-14 évesen), mondtam, hogy hiányzik a barátság a csajjal, de végül is nem lettünk újra barátok, szóval szerintem felesleges kiönteni neki a lelkedet. Lépj túl rajta, és fontos, hogy ismerkedj más lányokkal.

18/F

2019. márc. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!