Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan válasszak 2 lány közül?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak 2 lány közül?

Figyelt kérdés
2 ikertesóról van szó. Mindkettő tetszik külömböző módon. Megnevezem őt (nem az igazi nevük) Fanni vicces, mindig mosolygós, sokat lehet vele viccelődni. Azért tetszik mert jó a humorérzéke és mindig feldobja a napom amikor vele vagyok.Szereti ha szivatom, ha piszkálom. Nagyon jól érzem magam vele. Viszont kevésbé érzelmes.Nagyon tetszik benne hogy mindig lehet vele viccelődni, és szivatni. Zsófi visszahúzódóbb, érzelmes és vele inkább komoly témákról lehet beszélgetni. Ő azért tetszik mert én érzelmes srác is vagyok aki rengeteg szeretetet tud nyújtani másoknak. Ő ezt értékeli. Szóval nagyon nehéz döntés előtt állok. Mindkettővel nagyon jól érzem magam és mindkettővel nagyon jól kijövök. Mi szerint kellene választani?
2019. márc. 11. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor jobb, ha jön egy harmadik és azt választod.
2019. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Xyzq69ba ***** válasza:
szerintem ilyenkor egyiket se válaszd mert ha pl. össze jönnél Fannival akkor folyton azt nézdnéd hogy miért nem olyan mint Zsófi és ez fordítva is így van. Szóval folyton azt nézdnéd hogy mi nincs meg abban akivel együtt vagy. Tehát szerintem inkább csak haverkodj velük még akkor is ha ez most nem annyira könnyű
2019. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a helyedben Fannival próbálkoznék, mert tapasztalatom szerint a komolyabb lányok egy idő után idegesítőek kezdenek lenni pl; ha piszkáld hirtelen felkapja a vizet, elkezdi hogy (főleg ha érzelmes) te miért nem foglalkozol vele eleget, csak ugratod stb. Több párt láttam szét menni emiatt. Én például Fanni féle lány vagyok, és szerintem vele jobban kijönnél.
2019. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, főleg így, hogy testvérek. Csak balhé lesz belőle.
2019. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap mindeketten rámírtak. Beszélgettünk, de így nehéz dönteni
2019. márc. 11. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Édes hármas :)

És élhettek egy nagy családi házban, A-B hét, egyik héten Fannit dugod másik héten Zsófit :D

2019. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jöjj össze Zsófival és kavarj Fannival. :D

Viccet félretéve: Fanni egy fiatal kapcsolatba tökéletes lány, mivel azzal vagy együtt, aki boldoggá tesz.

Zsófi egy hosszútávú, komoly kapcsolatba való lány, mivel megértő veled és egy hullámhosszon van veled.

Régebben hallottam egy olyan mondást, hogy mindig válaszd a másodikat, mivel ha az első annyira jó lett volna, akkor nem kezdtél volna el kavarni a másikkal, de szerintem ez baromság.

Döntsd el, hogy neked komoly kapcsolat kell vagy szórakozni akarsz. Ennyi az egész.

18/F

2019. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!