Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan fogadjam el, hogy őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy őt már soha többé nem látom, és soha többé nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára beszéltem vele,csak veszekedtünk,és azt mondta,hogy felejtsem el. Ennek vagy már 3 éve. Azóta se tudom túltenni magamat ezen. Mindig róla álmodok,és hiányzik. Mellesleg van már valakije,ami még jobban rosszul esik. F
2019. márc. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Próbáld meg elfelejteni. Ha ő túl tudod lépni akkor ezt neked is meg kell próbálnod. Keres egy lányt, akibe új társat találsz. Keres olyan hobbit, elfoglaltságot, amivel elfeledheted.

Vagy hívd fel. Írj rá, hogy beszélni szeretnél vele. Jobb lehet, ha lezárnod ezt köztetek. Néha az is segít.


Próbálj meg a jövőbe élni és nem visszakacsingatni a múltba. Ő is a múlt része és el kell felejtened.

2019. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én HALÁLOSAN szerelmes voltam!

Négy év kellett mire az emlékeim megkoptak s ha akartam is nehéz volt emlékezni rá.

Szóval van még egy év és hidd el,ha én elfelejtettem az IGAZIT Te is el fogod.

(persze arra várok,hogy majd a menyországban legalább együtt lehetünk)

2019. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!