Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy teljesen megváltozott, és valószínűleg soha nem beszélünk?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom,akiben nagyon megbíztam,és fontos is volt a számomra,csak sajna megváltozott minden,és már nem beszélünk. Nagy űrt hagyott bennem. Hogyan kellene ezt elfogadni,és nem összetörni legbelül? Hogyan kellene továbblépni?
2018. dec. 25. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember volt ő?
2018. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát kedves,intelligens,megértő,megbízható stb. Miért? Talán ezek miatt volt nekem fontos. Csak sajna megváltozott. Hogyan fogadjam el,hogy megváltozott minden?
2018. dec. 25. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mi az oka? Bővebb infó...
2018. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 17 ,ő 18. Szerinte nincs oka. Csak megváltozott. Mostanában egyre kevesebbet beszélgetünk,mással/másokkal beszélget mindig. Engemet ignorált,és nem beszélünk. Az okát tényleg nem tudom. Hogyan kellene elfogadni ezt?
2018. dec. 25. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj nyitni mások felé.
2018. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a helyzeted. Mi összevesztünk ugyan, ő árult el, de ezek ellenére is hatalmas űrt hagyott bennem.

2018. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt abszolút a legjobb barátom, mármint amikor még nem az exem volt. De az egyetemi ismerősök hatására elkezdett inni, bulizni, és nem tudom, hogy mik történtek még. Szakítás után en próbáltam őt visszaszerezni hosszu ideig kitartóan....de ő már teljesen más ember volt. Sajnos ez ilyen. El kell fogadni, hogy emberek jönnek, mennek az életünkben. Van, hogy egyszerre több ember van, akikben megbízhatunk és élvezhetjük a társaságukat, de van, hogy nincs senki hosszú időn át. Furán hangzik, de az embernek meg kell szeretnie a saját társaságát annyira, hogy ha elvesztünk egy fontos embert, utána se bolonduljunk bele a magányba.
2018. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy meg, keress mást akiben újra bízhatsz majd.

A szív előbb utobb felejteni fog, vagy inkább enyhül a fajdalom ami benne lappang.

2018. dec. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok lassan fél éve, és nem igazán sikerült még túllépnem rajta. Ahogy telt az idő eltávolodtunk egymástól. Sajnos a megoldást nem tudom erre a helyzetre, kétlem, hogy van. Nagyon fáj, hogy nélküle kell leélnem a mindennapjaimat. Úgy érzem, soha senki nem fogja tudni betölteni az ő helyét, és mindig hiányozni fog az életemből. Ha találsz megoldást a felejtésre, kérlek írd meg :/

16/L

2018. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!