Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szimpi vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szimpi vagyok egy lánynak, de csak barátként.35 napja beszélünk és ez ma derült ki, hogy csak barátok lennénk Ő szerinte.

Figyelt kérdés
Én viszont beleszerettem.Ő nem szeretne kapcsolatot.Mit tegyek?

2019. márc. 18. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ilyeneket írt amúgy:"Nehezen tudlak itt hagyni,élvezem a társaságod,én is szimpi vagyok neked"?Szerintetek?
2019. márc. 18. 22:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így ki kell mondani, de ezt elb*sztad.


A lányoknál a megismeresuk után nem sokkal kezdeményezni kell, és kifejezni az érzéseid, akar randival és megcsókolod.


Ha nem látja rajtad akkor a potenciális partner kategóriából átkerülsz a friendzoneba. Túl sokáig vártál.


Vagy sosem jöttél be neki úgy, vagy szimplán kiszeretett belőled.

2019. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy kiszeretett volna belőlem.Leírtam Neki szóról-szóra,hogy szerelmes vagyok Belé és nagyon kedvelem Őt,mondtam meg is kérdezte ezt:"Tényleg nem számít a korkülönbség"?Most hagytam Neki időt míg átgondolja a dolgot.Remélem nem fog visszautasítani.Ő írt rám előszőr azzal,hogy szimpi vagyok Neki.Azért nem értem,mert azt is írta,hogy titok,hogy mi tetszik bennem Neki.
2019. márc. 19. 06:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy baráti viszonyt szeretett volna kialakítani,de az lett a vége,hogy letiltott,mert túl sok voltam már Neki az írogatás miatt,szóval magyarul el+"""tam.
2019. ápr. 8. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom
2019. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!