Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egy bonyolult dolog....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xdddlol kérdése:

Ez egy bonyolult dolog. Valaki segit? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval nekem tetszik egy fiú, akivel már párszor kavartunk de sosem lett semmi.. Tegnap bandaztunk kb 8-an, egy elhagyatott varrodába bemasztunk.. A fiú akiről szó van nekem nagyon bejön, és ott is amikor felvett a hátára amikor nem látta senki a fenekemnel kezdett el fogni és ja.. De most jön amit kiakadtam. Ott volt a legjobb barátnőm is, és tökre rá mászott arra aki nekem tetszik, miközben tudja hogy nekem tetszik.. Utána bocsánatot kért, de azóta beszélnek és a fiúnak nem tudom h tetszik e de ja.. Eléggé szarul esett..

(Azzal a fiúval minden este hivasozok, jókat beszelgetunk, szerintem belezugtam basszus)


2019. márc. 22. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Remélem érthető volt.. Kérlek ne szidjatok,mert így is nagyon szar a kedvem
2019. márc. 22. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tinikategória pár sorral lejjebb található.


Ha valamit akarsz, tegyél érte.

2019. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LazyJones válasza:
Szerintem erre mi nem fogunk tudni válaszolni, és amúgy is tini kategória szerintem is. De ja.
2019. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De cukik vagytok. Szerintem ne köss ilyet a barátnőd orrára hogy neked ki tetszik, mert visszaélhet vele. Nem tudom mitévő legyél, mit jelent az hogy párszor kavartatok korábban. Figyelgesd a fiút hogy bejön e neki a barátnőd, de a fiúnak semmiképp se szidd.
2019. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De most konkrétan akkor mi a kérdés? Most a barátnőddel mi tévő legyél vagy a sráccal?

A barátnőddel beszéld meg a dolgot, hogy mit akar a sráctól. Ha azt mondja semmit akkor nyilván hazudik és nem nevezném barátnőnek akkor. Ha azt mondja, hogy neki is tetszik, akkor vagy átengeded neki, vagy megmondod neki, hogy igenis harcolni fogsz érte(de akkor valszeg vége a barátságotoknak).

A sráccal pedig dumálgass tovább, de tudd, hogy egy versenyben vagy a barátnőd ellen és ne add túl könnyen magad, ne engedd, hogy a srác válasszon! Játszd az elérhetetlent és próbáld meg valahogy féltékennyé tenni, miután már érdeklődik irántad. Akkor valszeg te fogsz kelleni neki.

18/F

2019. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!