Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdekelhetem őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdekelhetem őt?

Figyelt kérdés

Picit hosszú lesz a szöveg.:D Előre köszi aki elolvassa és válaszol rá.

Lassan féléve tetszik egy 9.-es lány én 11.-es lány vagyok és úgy tetszett meg,hogy gólyabálon mondtam valami hülyeséget és rám mosolygott és ott tudtam,hogy ő kell nekem...Stílusán látszik,hogy nem hetero.:D

Ugyan azt a szakmát tanuljuk.

Utána rá 1-2 hónappal rá írtam,hogy az egyik cuccát hol vette ő egyből válaszolt,majd a suliról elkezdtünk dumálni.Azt így ennyi volt nem igazán írt vissza...Suliba párszor össze ért a tekintetünk.És instán ahol rá írtam ő engem nem követett vissza de párszor láttam,hogy látja a napjaimat.(Montanába nem szokja látni:/)

Majd Februárba egy közös haverunk által együtt mentünk ki a buszmegbe,ő kérdezgetett 1-2 dolgot rólam és meg is kínált cigivel.És ugye nekem fültágítóm van(30mm-s) és kérdezte,hogy csináltam majd én elmondtam neki és pár hete ő is elkezdte tágítani a fülét.Azóta nem is igen dumáltunk (összesen 2x dumáltunk 1x chaten 1x élőbe)Meg ha suliba meglát akkor birizgálja a haját.De sokszor észre sem vesz ami eléggé rosszul esik nekem.

Szerintetek ezek alapján tetszhetek neki?



2019. márc. 23. 21:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet tetszesz neki, de sztem még nem annyira erős benne az érzés.
2019. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nemtudja h leszbi vagy, es igy ink nem foglalkozik. Vagy csak baratkent tekint rad.
2019. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,nem tudja hogy az vagyok.
2019. márc. 24. 08:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még azt elfelejtettem le írni,hogy ha a közös barátainkkal beszélgetek és akkor ő is ott szokott lenni és akkor folyton a cipőmet nézi.Ez is miért van?:D
2019. márc. 24. 08:47
 5/7 anonim válasza:
tetszik neki a cipőd.
2019. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet,kb. Minden heten mas cipobe lat😂😂😂Meg lehet azt lesi hogy -10fokba kint a bokam😂
2019. márc. 24. 20:03
 7/7 anonim válasza:

Figyelj,szerintem azért kérdezel igy meg mondod,mert azt akarod olvasni/hallani,amit szeretnél.

Próbáljatok beszélgetni,vagy akár utalni rá lányokhoz vonzodsz,tud-e titkot tartani és ha rákérdezel elmondod hogy szerinted lányokhoz vonzodsz. így már kilőve ha érez valamit irántad,de nem mer lépni,mert nem tudja szexuális preferenciádat.

2019. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!